В Інституті біографічних досліджень відбувся науково-практичний семінар

Поділитися: 

16 лютого 2017 року відбувся семінар «Оформлення посилань в наукових працях за новим стандартом "Бібліографічні посилання. Загальні положення та правила складання"»,  організований Інститутом біографічних досліджень НБУВ як науково-практичний захід, що мав на меті на прикладах розкрити деякі положення стандарту.

Доповідач і модератор семінару завідувач відділу формування біобібліографічних інформаційних ресурсів ІБД Олег Яценко за допомогою електронної презентації узагальнив теоретичну частину документа й наочно продемонстрував можливі варіанти оформлення посилань, акцентуючи на їх специфіці в наукових працях.

Тема семінару викликала велике зацікавлення серед науковців та бібліотечних працівників, що позначилося на чималій кількості учасників з різних установ та жвавості обговорення.

Дискусія виявила наріжні питання, серед яких – відповідність правил складання посилань міжнародним стандартам та реальній практиці, а також розмежування понять «список літератури» та «список посилань».

Організатори вдячні одному з розробників стандарту, завідувачу відділу державної стандартизації Книжкової палати України імені Івана Федорова Галині Плисі за детальні роз’яснення учасникам семінару щодо закладених у стандарті норм.

Інститут біографічних досліджень

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, к.125.
+38 (044) 288-1384
ibd@nbuv.gov.ua
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація