Запрошуємо на лекцію «Новий космос та інновації»

Поділитися: 

8 грудня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться чергове засідання клубу «Інтелект майбутнього», під час якого директор з інформаційних технологій Першого Українського Міжнародного Банку Андрій Бегунов прочитає лекцію «Новий космос та інновації».

Андрій Бегунов багато років займається розробками для космосу. Він є одним з ініціаторів і організаторів проведення в 2016 році вперше в Україні 48-ми годинного хакатону глобального масштабу NASA SpaceApps Challenge, який об’єднав зусилля ентузіастів та інноваторів для вирішення практичних завдань, що стоять перед людством у галузі дослідження космосу й Землі.

Лектор розповість про ідеї та розробки, що їх представили українські винахідники для відкритої програми NASA; про команди, які потрапили до фіналу і представили проекти за такими темами хакатону, як: аеронавтика, технології, політ на Марс, сонячна система, планета Земля та космічна станція; про команду-переможця та її проект «Mars Hopper».

Запрошуємо на лекцію учнів-членів МАН, студентів, науковців та всіх, хто цікавиться космосом й інноваціями в цій сфері, хто має цікаві ідеї, прагне їх втілити і може стати потенційним учасником наступного міжнародного конкурсу NASA SpaceApps Challenge, який відбудеться 28–30 квітня 2017 року.

Лекція відбудеться о 16.00  за адресою: Київ, просп. Голосіївський, 3. Зал засідань вченої ради (кімн. 344). Усі учасники заходу з 15.00 зможуть відвідати виставку "Космічна тематика у колекціях подарунків Президентів України" у залі Фонду Президентів України.

Вхід вільний.

Прес-служба НБУВ

за матеріалами відділу теорії

та методології бібліотечної справи

Контактна інформація

Відділ теорії та методології бібліотечної справи
просп. Голосіївський, 3, 2-й поверх, кімнати 333–336.
+38 (044) 524-2314
+38 (044) 524-3592 (читальний зал)
+38 (044) 524-3592 (мережа бібліотек НДУ НАН України)
Читальний зал
бібліотекознавчої літератури

9.15 – 18.00 (понеділок – субота)