Персональна виставка Михайла Кириченка

Поділитися: 

22 листопада  2016 року о 16:00 у Національній бібліотеці України  імені В. І. Вернадського відбудеться відкриття персональної виставки Михайла Кириченка.

До експозиції увійшло 30 робіт, що репрезентують творчість майстра. Це вже друга виставка художника в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, з якою пов’язана пам’ять про дружину – Раїсу Степанівну Кириченко, яка працювала в Бібліотеці з 1971 по 2005 роки

Виставка експонуватимется до 20 грудня 2016 року в приміщенні    щодня:  з 10:00 до 17:30,  крім суботи та неділі за адресою: просп. Голосіївський, 3.

Михайло Кириченко народився 1 листопада 1946 року в Києві.

Професійну освіту здобував в Державній художній середній школі імені Т.Г. Шевченка та Київському державному художньому інституті тепер Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

Вся його творчість тримається на тому, що є найголовнішим в живописі: світло, колір, повітря.

Картини художника упізнають по їх кольоровій і світловій насиченості. Він є прихильником і продовжувачем традицій пленерного живопису.

Любов до природи, до людей звучить у світлих тонах його творів.

Етюди художника це маленькі твори мистецтва. До їх створення художник ставиться серйозно і вдумливо, прагне достовірно і правдиво передати перше враження миті, неповторність моменту в природі. Із робіт художника важко виокремити якийсь основний, центральний твір. Усі вони професійні, живописні, високохудожні. Ліричною сторінкою в його творчості став натюрморт. Як правило це натюрморт із квітами.

На даний час Михайло Кириченко викладає на кафедрі рисунку  Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва  та дизайну імені  Михайла Бойчука.

 

Сектор культурно-просвітницької роботи ВКБО

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація