Наукові видання НБУВ визнані кращими книжковими виданнями НАН України 2016 року

Поділитися: 

Оголошено підсумки щорічного конкурсу на краще книжкове видання НАН України 2016 року.

Щорічний конкурс на краще книжкове видання НАН України започаткований з 2016 року і проводиться Науково-видавничою радою НАН України з метою підтримки творчої активності вчених Академії, підвищення їх зацікавленості та заохочення до оприлюднення наукових результатів високого рівня в галузі фундаментальних та прикладних досліджень, орієнтованих на вирішення актуальних проблем науки й освіти, популяризації наукових здобутків учених, зростання престижу наукової видавничої продукції.

До участі у конкурсі допускають видання (незалежно від тематичного спрямування), які вийшли під грифом Національної академії наук України протягом останніх трьох календарних років до року проведення Конкурсу. Переможців визначають у чотирьох номінаціях – монографічні, довідкові, навчальні та науково-популярні видання – окремо за напрямами наук (фізико-математичні, хіміко-біологічні, суспільно-гуманітарні).

Подані до участі в конкурсі наукові видання Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського стали переможцями у двох номінаціях  за суспільно-гуманітарним напрямом.

Переможцем конкурсу на краще книжкове видання НАН України 2016 року у номінації «Монографічні видання» стала монографія директора Інституту книгознавства НБУВ Галини Ковальчук:

Український науковий інститут книгознавства (1922–1936) / Г.І. Ковальчук ; Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського ; ВД "Академперіодика". – К. : Академперіодика, 2015. – 688 с. 

Кращим книжковим виданням у НАН України 2016 року у номінації  «Довідкові видання»  визнано науковий каталог, підготовлений фахівцями відділу образотворчих мистецтв Інституту книгознавства НБУВ Діною Фоменко, Іриною Цинковською та Глібом Юхимцем:

Мідні гравірувальні дошки українських друкарень XVII–XIX ст. у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського / Д. Фоменко, І. Цинковська, Г. Юхимець; Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського. – К.: Академперіодика, 2014. – 359 с.

Щиро вітаємо наших колег з визнанням їхнього наукового доробку й зичимо нових успішних проектів!

Детальніше про результати конкурсу читайте на порталі НАН України: http://www.nas.gov.ua/publications/news/Pages/contents.aspx?ffn1=ID&fft1=Eq&ffv1=337

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: