Відбулися Дванадцяті Біографічні читання

Поділитися: 

2 червня 2016 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулися Дванадцяті Біографічні читання «Вітчизняна біографіка, біографістика та біобібліографія в роки незалежності України», присвячені пам’яті засновника і першого директора Інституту біографічних досліджень НБУВ, д-ра іст. наук, професора Віталія Сергійовича Чишка.

У читаннях взяли участь дослідники з наукових установ НАН України, вищих навчальних закладів, наукових бібліотек, центрів краєзнавства та ін.

Значну частину доповідей та інформаційних повідомлень у рамках Дванадцятих Біографічних читань представив Інститут біографічних досліджень НБУВ – національний центр вивчення проблем біографістики та біобібліографії.

У своїх виступах науковці Інституту проаналізували сучасні дослідницькі парадигми вітчизняної біографіки, концептуальні підходи до розробки теоретичних і методологічних проблем біографістики і біобібліографії як спеціальних історичних дисциплін, нові й традиційні  напрями біографістики,сучасні джерела біографічної інформації та тематику публікацій у наукових збірниках «Українська біографістика» і «Наукові праці НБУВ» та ін.

Детальний звіт про Дванадцяті Біографічні читання «Вітчизняна біографіка, біограф істика та біобібліографія в роки незалежності України» буде опублікований на порталі НБУВ згодом.

Прес-служба

Фото: Кирило Леванюк

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, к.125.
+38 (044) 288-1384
ibd@nbuv.gov.ua
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)