Зворушливі подарунки захисникам України

Поділитися: 

Французький письменник і філософ Шарль Луї де Секонда Монтеск’є стверджував, що переважна частина людей більше здатна до великих справ, ніж до добрих. Проте, співробітники Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського своїми діями постійно доводять, що лише добра справа може бути великою.

Вже не один рік бібліотекарі допомагають українським бійцям. Збирають не тільки засоби особистої гігієни, одяг та продукти харчування, а й власноруч випікають пиріжки, булочки, млинці та інші ласощі. Усе для того, щоб на передовій наші хлопці відчули тепло рідної домівки, турботу, ніжність і віру матерів, дружин, сестер…

Не залишаються осторонь і найменші громадяни України. Діти співробітників нашої бібліотеки та учні 4-А класу середньої школи № 2 м. Васильків (Київська обл.), не зважаючи на свій юний вік добре розуміють, що без миру в країні немає майбутнього. Тому, аби підтримати позитивний дух бійців, дітки передають їм патріотичні малюнки та зворушливі й милі саморобки, ляльки-мотанки – обереги, у магічну силу яких вірили наші предки, і вірять наші вояки.

Усіх нас об’єднує бажання миру, стабільності та перемоги, яке не полишає українців від початку війни. А здобути мир допоможе невтомна праця та благородні, світлі думки!

Волонтерський осередок НБУВ

Фотоматеріали: