Колекція унікальних видань НБУВ поповнилася новим філософсько-мистецьким шедевром

Поділитися: 

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського отримала в дарунок фундаментальне філософсько-мистецьке видання «Портал». Автор книжки – Юрій Пісковський – професор Міжнародної академії архітектури, почесний академік Української академії архітектури, член Національних Спілок архітекторів та журналістів України багато років присвятив мистецтву архітектури. Його перу належать більше 30-ти статей з проблем архітектури та містобудування.

У дев’яти розділах цього унікального видання (Портали, Природа, Пам’ятки, Простір, Пластика, Прекрасне та ін.) представлено майстерно виконані світлини й малюнки об’єктів людської діяльності різних історичних епох. Ілюстації супроводжуються філософськими роздумами про роль людини в сучасному будівництві життя, людину як творця простору буття та вічні цінності - людські почуття, природу, культуру і мистецтво. Автор виявляє стурбованість безвихідною ситуацією, видимою бездуховністю й занепадом культури і доводить, що людству настав час явити світу добро і красу діянь.

Подарований альбом за обсягом (732 стор., понад 700 іл.), за актуальністю й естетичним рівнем є цінним і унікальним придбанням, яке зацікавить не лише науковців, архітекторів, художників, а й усіх тих, хто прагне долучитися до світу прекрасного, знайти свій шлях, свій Портал до істини.

Видання посяде гідне місце у фондах відділу образотворчих мистецтв Інституту книгознавства НБУВ.

Прес-служба НБУВ

 

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 302.
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)

Контактна інформація