Українському реферативному журналу «Джерело» – 20!

Поділитися: 

ПРЕС-АНОНС

Ювілей УРЖ «Джерело» – знакова подія не лише академічного, а й загальнодержавного рівня, оскільки це науково-інформаційне періодичне видання віддзеркалює  наукові пошуки з усіх напрямів сучасної української науки. Широко відомий у нашій країні й за її межами УРЖ «Джерело» щорічно відображає майже 50 тис. публікацій українських науковців у галузі соціальних, гуманітарних, медичних, технічних наук, а також в економіці та промисловості.

21 жовтня цього року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться круглий стіл, присвячений 20-річчю Українського реферативного журналу «Джерело».

Організатори заходу: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського та Інститут проблем реєстрації інформації НАН України.

Учасники круглого столу (представники наукових установ НАН України, університетів, провідних вітчизняних наукових бібліотек і часописів) обговорюватимуть такі питання:

  • Сучасний стан та перспективи розвитку національних реферативних ресурсів.
  • Розширення меж корпоративної взаємодії  щодо розвитку національних реферативних ресурсів.
  • Використання реферативних ресурсів у бібліо-  та наукометричних дослідженнях.

Початок роботи круглого столу о 1400 у конференц-залі НБУВ за адресою: просп. Голосіївський, 3, ст. метро «Деміївська».

Акредитація журналістів та представників ЗМІ за телефоном (098) 229-66-50, (066) 199-94-43, (044) 525-40-74 або за е-mail: presa@nbuv.gov.ua

Прес-служба НБУВ

 

 

Контактна інформація

просп. Голосіївський, 3
(головний корпус, кімната 144/5)
+38 (044) 524-3116
Зайченко Надія Яківна
j_djerelo@ukr.net