У відділі стародруків та рідкісних видань відкрито виставку «Книга як світ: українські видання доби Бароко»

Поділитися: 

Відділ стародруків та рідкісних видань Інституту книгознавства НБУВ запрошує протягом березня 2015 року відвідати книжкову виставку «Книга як світ: українські видання доби Бароко»

Стиль бароко, що панував у європейському мистецтві кінця XVI – першої половини XVIII ст., мав значний вплив на книжкову культуру України. Найвизначніші книжкові пам’ятки українського бароко, що зберігаються у фондах відділу стародруків та рідкісних видань, представлені на виставці «Книга як світ: українські видання доби Бароко».

Серед експонатів – богослужбові книги, проповіді, агіографічна література, панегірики та поетичні збірки  XVII – XVIII ст., що побачили світ у друкарнях Києва, Львова, Чернігова та Почаєва.

Експоновані видання оздоблені пишними алегоричними фортами, геральдичними та дескриптивними віршами, сюжетними гравюрами та заставками із рослинним орнаментом.

Виставка відкрита для відвідувачів із понеділка по суботу з 9.15 до 17.30 у читальній залі відділу стародруків та рідкісних видань за адресою: вул. Володимирська, 62, 1-й пов., кімн. 114.

Електронна версія виставки доступна для перегляду на порталі НБУВ: http://www.nbuv.gov.ua/node/2041

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)