III СПАСЬКІ ЧИТАННЯ. Міжнародні наукові читання, присвячені 110–річчю від дня народження І.Г. Спаського

Поділитися: 
Дата події: 
24-09-2014 до 26-09-2014

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у чергових ІІІ Міжнародних Спаських наукових читаннях, присвячених 110-річчю від дня народження І.Г. Спаського, котрі відбудуться наприкінці вересня 2014 р. у м. Ніжині та м. Батурині Чернігівської обл. У прикріплених файлах інформаційне повідомлення про вказані наукові читання. У разі виникнення зацікавленості просимо уважно прочитати дане повідомлення. Принагідно також просимо, за можливості, ознайомити зі змістом цього інформаційного повідомлення своїх колег і розмістити його у найбільш прийнятному форматі в доступному Вам інформаційному інтернет-ресурсі.

Наукові читання відбудуться 24–26 вересня 2014 р. у м. Ніжині та м. Батурині Чернігівської обл. Час і місце реєстрації та робочий розпорядок проведення читань будуть повідомлені в запрошені, яке буде надіслане персонально кожному учаснику після підтвердження ним безпосередньої участі у роботі читань.

Роботу під час проведення наукових читань планується проводити за такими основними напрямами:

  • родина Спаських у соціокультурному просторі: життєвий шлях і наукова спадщина І.Г. Спаського;
  • дослідження регіональної історії й етнології Північно-Дніпровського Лівобережжя та відображення
    його результатів у музейних колекціях і зібраннях;
  • вивчення рухомих і нерухомих об’єктів культурної спадщини Північно-Дніпровського Лівобережжя, розвиток музейництва і наукового пам’яткознавства означеного регіону;
  • історіографія сакральної та церковної історії на теренах Північно-Дніпровського Лівобережжя;
  • актуальні теоретичні та методологічні проблеми сучасної музеології, пам’яткознавства, історичної
    регіоналістики, етнології та сакральної (церковної) історії.

За матеріалами наукових читань буде видано окреме число збірника наукових праць “Ніжинська старовина”, внесеного ДАК МОН України до переліку фахових видань з історичних наук (для ознайомлення – архів номерів за веб-адресою: www.siver-litopis.cn.ua або в електронному депозитарію на веб-сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського).

Для публікації матеріалів необхідно надати (поштою або особисто під час реєстрації) їх роздрук [1 примірник] на паперовому носії (формат А4) й електронну версію на будь-якому носії (крім дискет FDD 3,5'') (можливий варіант скопіювати з флеш-носія під час реєстрації), або надіслати електронну версію на одну з указаних нижче електронних поштових скриньок із поміткою у темі “ІІІ Спаські читання” (вимоги до оформлення матеріалів додаються до даного інформаційного повідомлення, а також уміщені на Українському пам’яткоохоронному інтернет-ресурсі “Відлуння віків” (www.http://pamjatky.org.ua; закладка “Конференції”).

УВАГА! Без електронної версії матеріал друкуватися не буде!

Для безпосередніх учасників читань друк матеріалів безоплатний, авторський примірник викупається за собівартістю друку у вигляді частини організаційного внеску. Для учасників, що не братимуть безпосередньої участі в роботі читань, але бажатимуть отримати публікацію – оплата у вигляді видавничого внеску становитиме частину собівартості друку тиражу з розрахунку вартості частки однієї публікації даного випуску. Розмір організаційного та видавничого внеску буде вказаний у запрошенні. Можлива також участь у читаннях без публікації матеріалів.

Робочі мови наукових читань: українська, російська, білоруська, польська, англійська.

Заявку (встановленої форми, додається до даного інформаційного повідомлення) для участі в наукових читаннях просимо надіслати поштою, факсом або на e‑mail не пізніше 1 липня 2014 р.

Оргкомітет залишає за собою право відбору заявок виключно за тематикою доповідей. У разі включення теми доповіді чи повідомлення до програми читань, оргкомітет зобов’язується відіслати не пізніше 1 вересня 2014 р. персональне запрошення за вказаною учасником адресою. Підтвердити свою безпосередню участь, потребу бронювання номеру чи місця в готелі або намір отримати публікацію без безпосередньої участі у читаннях прохання не пізніше 8 вересня 2014 р. включно (можливі варіанти поселення та їх вартість буде вказана у запрошенні).

Витрати на проїзд, проживання та частково на харчування учасників наукових читань – за рахунок сторони, що відряджає учасника читань; проживання учасників читань, що мають учений ступінь доктора наук (doctor habilitatus) – за рахунок організаторів.

Телефони для довідок:

Дмитренко Наталія Михайлівна, відповідальний секретар оргкомітету:
+380 (4631) 2–22–48 (роб.); +380 (68) 946–35–19 (моб.)

Зозуля Сергій Юрійович, відповідальний редактор оргкомітету:
+380 (44) 280–78–79 (роб.), +380 (44) 280–64–63 (факс); +380 (68) 353–59–57 (моб.)

Поштова адреса для матеріалів (рекомендованим листом):
Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського (для Дмитренко Н.М.), вул. Батюка, 6, м. Ніжин Чернігівської обл., 16600, Україна

e-mail для заявок: zp_conferences@ukr.net; для матеріалів: zp_vydannja@ukr.net

Оргкомітет