«День публікацій ООН» у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського (ФОТО, ВІДЕО)

Поділитися: 

   25 жовтня 2013 р. із нагоди святкування Дня Організації Об’єднаних Націй у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського (НБУВ) у Читальному залі публікацій ООН відбулась робоча зустріч «День публікацій ООН».

   Організаторами виступили Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні, а також Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського.

   Зустріч проходила за участю науковців, керівників бібліотек, бібліотекарів установ м. Києва із запрошенням працівників Представництва ООН в Україні.

   Зі вступним словом виступила Завідувач відділу міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків НБУВ Тетяна Іванівна Арсеєнко. Пані Арсеєнко зауважила, що ООН – це організація, яка несе світу мир, підтримує права і свободи людини, вільний доступ громадян до інформації, і НБУВ, як депозитарій ООН, сприяє поширенню цих прав і свобод в Україні.

   Голова Інформаційної групи ООН в Україні пані Венні Ала –Сіруа повідомила, що «День публікацій ООН» є одним із заходів, які проходять в рамках відзначення тижня ООН в Україні. Пані Ала –Сіруа наголосила, що організована зустріч покликана підтримати одну з ключових спрямувань роботи ООН в Україні і світі: інформувати громадськість про глобальні процеси і досягнення. Ціль зустрічі – поглиблювати знання і зміцнювати співпрацю, а НБУВ, як науково-інформаційний центр країни, є найбільш доцільним місцем для досягнення цієї мети, - наголосила представник організації.

   В обговоренні взяли участь також Анастасія Солтис – представник Світового банку, Варвара Жлуктенко (Міжнародна організація з міграції), Олена Кулик (Фонд Народонаселення ООН), Вероніка Ващенко (Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)), Вікторія Андрієвська - Спеціаліст зі зв’язків із громадськістю та роботи з медіа при ООН. Виступаючі представили для ознайомлення оновлені звіти та публікації своїх агенцій, розповіли про ключові досягнення фондів, а також відповіли на питання присутніх гостей.

«День публікацій ООН» відвідали представники ЗМІ, зокрема знімальна група Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення»:

Підготувала прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: