Двадцята ювілейна Міжнародна Конференція «Крим 2013» : «Бібліотеки та інформаційні ресурси у сучасному світі науки, культури, освіти і бізнесу» (Судак, 8-16 червня 2013 р.)

Поділитися: 
Дата події: 
Четвер, Червень 20, 2013

З 8 – 16 червня 2013 року у м. Судак відбулась «Двадцята ювілейна Міжнародна Конференція «Крим 2013» : «Бібліотеки та інформаційні ресурси у сучасному світі науки, культури, освіти і бізнесу». Головна тема 2013 р: «20 років Конференції «Крим»: результати та перспективи бібліотечно-інформаційної інтеграції та кооперації».

У конференції взяли участь більш ніж 1300 чоловік з 26 країн світу.

У рамках програми конференції відбулись секції: «Інформаційне суспільство і світова інформаційна інфраструктура. Національні інформаційні ресурси і національні бібліотеки, проекти міжнародного співробітництва», «Автоматизовані та корпоративні бібліотечні системи і технології», «Електронні бібліотеки і онлайнові ресурси в сучасному бібліотечно-інформаційному просторі», «Бібліотеки, музеї та архіви в загальному просторі інформації і культури», «Бібліотекознавство, бібліографознавство і книгознавство»,«Бібліотечні кадри, професія та освіта», «Інформаційно-лінгвістичне забезпечення бібліотечно-інформаційних систем», «Екологічна інформація і екологічна культура (присвячується 150-річчю з дня народження В. І. Вернадського)», спеціальний захід «Реалії практичного оцифрування» тощо.

11 червня Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського взяла участь у роботі секції «Екологічна інформація і екологічна культура (присвячується 150-річчю з дня народження В. І. Вернадського)». На початку роботи секції було оголошено привітання почесного директора НБУВ, академіка НАН України Олексія Семеновича Онищенко. З доповідями виступили співробітники НБУВ:

  • «Вивчення творчої спадщини В. І. Вернадського в Національній академії наук України» (Дубровіна Любов Андріївна, доктор історичних наук, чл.-кор. НАН України, директор Інституту рукопису НБУВ)
  • «Роль Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у поширені наукової спадщини В. І. Вернадського в Україні» (Павлуша Тетяна Петрівна, заст. генерального директора НБУВ з наукової роботи)
  • «В. І. Вернадський: меморіальна електронна колекція» (Лобузіна К. В., зав. відділу програмно-технологічного забезпечення комп’ютерних мереж).
Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський, 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28

Контактна інформація