У читальному залі ВДБО (кімната 203) надається вільний доступ до правових баз даних «Ліга: Закон Еліт»

Поділитися: 

«Ліга: Закон Еліт»

Комплексна система інформаційно-правового забезпечення.

Версія 9.1.4 з українсько-російсько-англійським перекладачем; особливістю версії є додаткова можливість здійснювати інтелектуальний пошук одним рядком.

Інформаційні ресурси: Загальне законодавство, Міжнародні угоди, Столичне законодавство, Консультації, Внесено до ЄДРНПА, Регіональне законодавство, Термінологічний словник, Довідники, Путівник бухгалтера, Моніторинг законодавства, Фінансова інформація, Судова практика, Форми, бланки, Підсумки тижня, Мистецтво оборони, Типові договори та шаблони, Відділ кадрів. Перевірки для бухгалтера, Влада України, Ситуації для бізнесу, Ситуації для бухгалтера, "ВЕДОМОСТИ бухгалтера", Енциклопедія бухгалтера, База податкових знань, Юридичні довідники.

Інформаційні сервіси: Референт, Бюро новин, Корпоративні портфелі.

БД «Загальне законодавство» містить 473722 документів (законів, постанов, розпоряджень Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств) переважно за новітній період державності України з 1991 р. Усі БД містять 815491 документів (станом на 8 січня 2016 р.)

У розділі "Історія української Конституції" представлена унікальна добірка історичних матеріалів, що відбивають процес становлення державності в нашій країні, починаючи з часів Богдана Хмельницького і до сьогодні.

Добірка періоду 1654 - 1990 рр. містить більше 40 документів різних історичних періодів (із збереженням стилістики української мови відповідного періоду), об'єднаних у кілька груп: Конституційні традиції козацької доби; Конституційні акти періоду Центральної Ради, Гетьманату та Української Народної Республіки; Конституційні акти радянського періоду; Конституційні акти новітнього періоду.

Важливим є надання відомостей про офіційне опублікування (“Відомості Верховної Ради України”, “Офіційний вісник України” та інші видання).

Пошук здійснюється: за категоріями, видами документів, видавником, словами з назви, датою прийняття документа, номером документа, статусом документа, датою реєстрації в Міністерстві юстиції, номером реєстрації в Міністерстві юстиції, за ключовими словами, країнами, за контекстом тощо.

Незважаючи на доступні правові ресурси в мережі Інтернет, комплексні системи ЛігабізнесІнформ користуються постійним читацьким попитом.

Детальніше про системи ЛІГА:ЗАКОН Ви можете дізнатися на сайті www.liga.net

Коментар: 
Ліцензійний доступ