До 105-річчя Національної бібліотеки Вірменії

Поділитися: 
Дата події: 
4-07-2024

Національній бібліотеці Вірменії виповнюється 105 років.

НБУВ щиро вітає ювілярів

Шановні наші колеги – вартові книжкового всесвіту всієї Вірменії,

дорогі друзі!

Від імені Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського щиро й сердечно вітаємо вас зі 105-річчям з дня заснування  Національної бібліотеки Вірменії!

Ваша бібліотека є одним з найдавніших бібліотечних закладів країни, головним культурним, науковим та інформаційним центром, тому Вірменія з повним правом пишається такою скарбницею знань і мудрості.  Давніми можна вважати і наші обопільні контакти. Література, яка надходить до нас з вашої бібліотеки, різнобічна за тематикою і становить великий інтерес для всіх інститутів, установ та закладів Національної академії наук України.  

Цей ваш 105-літній поступ, який знав і гіркі роки випробувань та втрат, і злети та перемоги, сьогодні триває впевнено, засвідчуючи високу роль і місію Національної бібліотеки Вірменії як головного осередку знань держави, її духовного спадку, наукових досліджень, культури і творчості.

Ви щодня доводите своєю роботою, що читати, пізнавати, збагачуватись новими знаннями – це необхідність для сучасної людини, мірило її гідності. Ви прокладаєте мости в майбутнє інформаційно розвинуте суспільство,  запроваджуючи найновіші цифрові технології, пропагуючи наукові дослідження, розвиваючи читацьку культуру. Ви робите свої скарби досяжними для всього світу, презентуючи таким чином інтелектуальну й духовну спадщину свого народу.

Бібліотека – це храм  знань і всесвіт пізнання. І в той же час бібліотека – це люди, які щодня простягають руку своєму відвідувачеві,  відповідаючи на всі його запити. Тому, скільки б не минуло років,  завжди залишаться з вами визнання читачів і користувачів,  їх вдячність і вірність інтелектуальному храму книги.

Нехай же наступні роки й століття вашого поступу будуть упевненим продовженням невтомної щоденної праці кожного з вашої великої бібліотечної родини!

Нехай у вас завжди будуть підстави пишатись приналежністю до біографії головної бібліотеки держави!