Гідність – ознака вільних людей

Поділитися: 
Дата події: 
21-11-2023

21 листопада виповнилося 10 років з початку протестів українців на Майдані Незалежності проти відмови тодішнього президента визначити для країни європейський курс розвитку.

Це стало викликом для колишньої імперії, яка мріяла про своє відновлення й панування, тому не могла пробачити нашої непокори та прагнення самостійності.  Це стало початком нашої боротьби за свою гідність і дійсно незалежну державу, господарем якої справді є народ.

Ця боротьба триває й досі, бо імперія зрештою перестала маскуватись під демократію й хижо посунула на нас повномасштабною війною. Вона не вірила в силу нашої гідності. І жорстоко помилилась.

 Так, ще й сьогодні, через 10 років, нам доводиться відстоювати свою незалежність. Найбільшою ціною – кров’ю й життями українських героїв. Але ми, спираючись на багатолітній досвід боротьби поколінь українців за утвердження нашої держави, розуміємо – в ім’я їхньої пам’яті й нашої свободи маємо стояти до переможного кінця.

Вільна людина з відчуттям власної гідності ніколи не стане рабом. А ментальним рабам ніколи не усвідомити, що таке свобода.

З Днем Гідності та Свободи, шановні українці!