Відкриття персональної виставки картин Владислава Вікторовича Безрукова

Поділитися: 

23 грудня 2008 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулося відкриття персональної виставки картин В. В. Безрукова. До експозиції увійшло 103 картини.

Владислав Вікторович Безруков, директор Інституту геронтології АМН України, учений у галузі фізіології старіння та соціальної геронтології, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії ім. М. Д. Стражеска НАН України та премії ім. Т. І. Єрошевського (Росія).

Автор понад 430 наукових праць, зокрема 19 монографій та учбових посібників з фізіології та соціальної геронтології. Головний редактор науково-практичного журналу "Проблемы старения и долголетия"; член редколегій та редакційних рад часописів "Журнал Академії медичних наук України""Кровообіг та гемостаз""Лікарська справа" та ін.

Владислав Вікторович — людина з великим творчим потенціалом і широким спектром обдарувань. Крім науки, він захоплюється живописом. Малювати почав ще в ранньому дитинстві. І відтоді не зраджував своє захоплення, попри всю зайнятість ученого і керівника. Він завжди знаходив і знаходить час для живопису — на відпочинку, у вихідні й святкові дні. Як художник працює в різних техніках — олія, акварель, пастель, олівець, туш, акрил. В авторських роботах на полотні, картоні, та папері відображає свої враження від розмаїття кольорів навколишньої природи. Картини В. В. Безрукова експонувалися у 2000, 2004-2008 роках у Києві, в 2007 році — в Ризі (Латвія). Вони адресовані рідним, друзям, знайомим та шанувальникам живопису.

Та живопис — не єдина сфера реалізації духовних творчих сил Владислава Вікторовича. У живопису є серйозні конкурентки — поезія й музика. Були публікації віршів, вийшло друком три збірки фортепіанних п'єс. У 2004-2005 роках вийшло друком два видання першого альбому його художніх творів. Живописні роботи автора увійшли до нового альбому, який побачив світ 2008 року у видавництві Видавничий світ "Простір".

У рамках проведення урочистого відкриття персональної виставки живопису В. В. Безрукова у виставковому залі Бібліотеки розгорнуто книжкову виставку "Науковий доробок В. В. Безрукова", до якої увійшло близько 40 видань; відбулася презентація нового видання:
Владислав Безруков. Живопис. — К.: Видавничий дім "Простір", 2008. — 112 с.

Роботи автора: зібрання 1 [95 MB],   зібрання 2 [50 MB],   зібрання 3 [60 MB],   зібрання 4 [80 MB].

Фотоматеріали: 
Олексій Онищенко, генеральний директор Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, академік НАН України
Юрій Кундієв, віце-президент АМН України, академік НАН України і АМН України
Валерій Леонов, директор Бібліотеки Російської академії наук (Санкт-Петербург), доктор педагогічних наук
Тетяна Добко, завідувачка відділу довідково-бібліографічного обслуговування Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, кандидат історичних наук
Учасники урочистого відкриття виставки
Фото на згадку
Владислав Безруков
Знайомство зі збірками поезій і фортеп'янових п'єс Владислава Безрукова