З ювілеєм, шановний колего!

Поділитися: 
Дата події: 
20-05-2023

День науки, який відзначають сьогодні в Україні, збігся у директора Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України Георгія Володимировича Папакіна з особистим святом. 20 травня він відзначає 70-літній ювілей.

Георгій Володимирович – знаний історик, археограф, джерелознавець, архівознавець. Він – той самий дослідник, яких називають лицарями науки, адже захоплений своєю справою, занурюється в її глибини – архіви, документи, інші джерела. Його вагомі дослідницькі роботи – а  їх  чимало, тільки окремих видань близько десяти, а ще багато статей у збірниках, колективних працях, довідниках, періодичних виданнях – слугують джерелами вивчення для молоді, досліджень – для колег-науковців. Його діяльність відзначена почесним званням «Заслужений працівник культури України».

Наша Бібліотека з повним правом вважає Георгія Володимирова своїм,  адже тут він захищав докторську дисертацію, а тепер уже тривалий час є членом спеціалізованої вченої ради НБУВ.

Колектив Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського щиро вітає Вас з ювілеєм, шановний Георгію Володимировичу! Бажаємо нових творчих пошуків і результативних  досліджень, успіхів у Вашій важливій діяльності, наснаги, підтримки однодумців, родинного затишку, сонця у долі й миру в державі!