Віншуємо з ювілеєм!

Поділитися: 
Дата події: 
16-01-2023

Для Надії Володимирівни Стрішенець, докторки історичних наук, старшої наукової співробітниці, провідної наукової співробітниці Інституту бібліотекознавства, сьогоднішній день – особливий. Тільки жінка може забарвити такий прохолодний зимовий  день у сонячні, яскраві кольори, осяяти собою.  Адже Надія Володимирівна відзначає нині свій ювілей.

Понад 30 років Надія Стрішенець невтомно працює у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Вона – шанована й знана науковиця в галузі бібліотекознавства, високопрофесійний спеціаліст, невтомна дослідниця, авторка численних наукових публікацій, принципова людина з активною громадянською позицією.

Часто науковців уявляють заглибленими у себе, зайнятими своїми темами та розробками. Однак це зовсім не про неї. Своїми знаннями Надія Володимирівна щедро ділиться з колегами, молодими дослідниками, бібліотекарями-практиками спрямовуючи їхню діяльність на розбудову бібліотечної справи в Україні. Тож закономірно вона користується повагою як бібліотечної спільноти нашої держави, так і колег з провідних книгозбірень світу.

Вельмишановна Надіє Володимирівно! Кажуть, жіночих літ не рахують, і це мудро. Але ювілеї – віхи особливі. Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського з нагоди Вашого ювілею, позначеного розквітом творчої зрілості, щиро зичить Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, теплих і сонячних літ серед близьких, вірних друзів і соратників! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрий ужинок, а кожен новий день вабить новими обріями!

 

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Контактна інформація

Головний корпус по
просп. Голосіївський 3,
к. 333-335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-23-14
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-19-92
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-35-92