Людина справи й високої відповідальності

Поділитися: 

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського з глибоким сумом сповіщає про смерть своєї колишньої співробітниці Людмили Георгіївни Охріменко.

Вона прийшла на роботу до нашої Бібліотеки у 1994 році й працювала тут аж до  виходу на заслужений відпочинок. Людмила Георгіївна обіймала посади відповідальної за архів НБУВ, керівника служби діловодства, здійснюючи систематичний контроль за підготовкою й оформленням документів та своєчасним їх виконанням, впроваджуючи державні стандарти та уніфіковані системи документообігу, здійснюючи науково-методичне керівництво роботою з документами у відділах Бібліотеки, надаючи науково-консультаційну допомогу користувачам, колегам – усім, хто її потребував. Щира й товариська, вона вміла порадити й розрадити, підтримати, навчити, організувати, поліпшити…

Ми завжди пам’ятатимемо Людмилу Георгіївну Охріменко – самовіддану, доброзичливу, розсудливу колегу, завжди привітну, красиву та світлу людину. Висловлюємо глибокі співчуття її рідним та близьким. Світла їй пам’ять!

Колектив НБУВ