Світла пам'ять колезі й другові

Поділитися: 
Дата події: 
26-10-2021

Колектив Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського з гіркотою й скорботою сприйняв сумну звістку про те, що пішла з життя наша колега й великий щирий друг багатьох «вернадківців» –  директор Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, заслужений працівник культури України, голова Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації (2011 – 2019) Валентина Дмитрівна Ракитянська.

  Не часто нині можна зустріти людину, яка присвятила бібліотечній справі півстоліття. І навіть у найскладніші для цього часи не лише не зневірилась, а й запалювала своїм оптимізмом та завзятістю колег.  Валентина Дмитрівна була професіоналом високого ґатунку, чудовим організатором, людиною активної життєвої позиції, громадською активісткою. Великий досвід вона примножувала новими знаннями, пошуком, спрямовувала роботу і свого колективу, й надихала колег з інших бібліотечних установ, Української бібліотечної асоціації на інноваційні напрями й перспективу. Щедро ділилась досвідом, теплом серця і щирістю душі, мала багато планів і мрій… Але важка хвороба не дозволила їм здійснитись.

Ми глибоко сумуємо, вражені такою втратою колеги, друга й чудової людини… Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям і колегам Валентини Дмитрівни Ракитянської.