Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського вітає колектив Національної бібліотеки Білорусі з річницею заснування!

Поділитися: 

Шановні колеги!

Річниця заснування Національної бібліотеки Білорусі – прекрасна нагода для осмислення пройденого шляху та отримання привітань від друзів та колег по цеху! Ця дата також збігається з професійним святом – Днем бібліотек Білорусі.

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського сердечно вітає Вас із цими торжествами!

Ваша Бібліотека – свідок сторінок літопису країни. Сьогодні Національна бібліотека Білорусі – найбільша наукова книгозбірня держави, відомий у світі сучасний інформаційний науково-дослідний та соціокультурний центр, котрий отримав широке визнання серед фахової спільноти.

Наша співпраця – чудовий приклад багаторічних плідних взаємин, завдяки яким підвищується професіоналізм обох сторін, постійно здійснюється продуктивний обмін інформацією.

Дорогі колеги! У день Вашого свята щиро бажаємо успіхів у служінні просвітництву, результативних наукових проєктів, нових досягнень, успішної реалізації інноваційних планів та задумів у благородній справі! Зичимо міцного здоров`я та благополуччя Вам і Вашим близьким!

Колектив Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського