«Золоті образи» архітектурної спадщини

Поділитися: 
Дата події: 
20-08-2021

До Дня  Незалежності  України у виставковій залі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського розгорнуто  персональну  фотовиставку  Сергія Тарасова «Золоте яблуко».

 У  своїх роботах автор відобразив  чарівну атмосферу відомих та маловідомих  архітектурних пам’яток з усієї України (історичні панорами міст та містечок, замків, палаців, монастирів, дерев’яних церков, синагог), створених багатьма  народами, що населяли нашу  країну.  На виставці представлено 37 фоторобіт з  картою та описами історії цих місцевостей.

СЕРГІЙ ТАРАСОВ – фотограф  архітектури та краєвидів. Народився він 1959 року в місті Лозова (Харківська область) У 1983 році отримав диплом фотографа в коледжі в Києві. З 1981 по 1990 як репортер працював з багатьма періодичними виданнями. З 1990 року  і по цей час – вільний  фотограф, спеціалізація – фотографування історичної архітектури та краєвидів. Має в своєму архіві більше 30 000 професійних фотографій архітектури і краєвидів з України, Білорусі, Литви, Польщі та інших країн.    Видавництвами Східної Європи видрукувано понад 50 книг і альбомів (деякі з них авторські), ілюстрованих знімками автора.

У 2009 році майстер самостійно видав свій авторський фотоальбом «Золоте яблуко»  – 100  художніх фотографій старої архітектури в Україні, який з успіхом демонструвався на книжкових виставках у Франкфурті на Майні, Варшаві, Києві, Львові, Москві. Крім світлин, у ньому вміщено цікаві  коментарі істориків та краєзнавців,

 

Виставка «Золоте яблуко» експонується у виставковій залі (2-й поверх Бібліотеки) за адресою: проспект  Голосіївський, 3, станція метро «Деміївська». Ласкаво просимо – це справді цікаво й красиво!

                                                                                          Відділ соціокультурної діяльності