Вітаємо зі 60-річчям Романа Степановича Мотульського!

Поділитися: 
Дата події: 
16-08-2021

Філософська теза про роль особистості в історії вкотре може бути підтверджена прикладом професійної діяльності Романа Степановича Мотульського, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча культури Республіки Білорусь, ученого, педагога, громадського діяча, який упродовж 18 років очолював Національну бібліотеку Білорусі. Під його керівництвом головна книгозбірня країни стала сучасним, визнаним у світі інформаційним науково-дослідним і соціокультурним центром, отримала широке визнання на найвищому рівні фахової спільноти та статус наукової установи.

Творчий доробок Романа Степановича налічує понад 400 наукових, навчальних та методичних праць у сфері бібліотечно-інформаційної діяльності, що зберігаються у фонді Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, якими постійно послуговуються українські вчені-бібліотекознавці, науково-педагогічні працівники, аспіранти та студентська молодь.

Нині він викладає у Білоруському національному університеті культури і мистецтв, передаючи свої енциклопедичні знання та величезний практичний досвід молоді – тим, хто завтра прийде працювати у бібліотеки країни.

Шановний Романе Степановичу!

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, вітаючи Вас з ювілеєм, позначеним розквітом творчої зрілості, щиро зичить міцного здоров’я, творчої наснаги, теплих і сонячних літ серед близьких, вірних друзів і соратників!