Провідники «кораблів думки»

Поділитися: 
Дата події: 
29-05-2021

З Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Останньої суботи травня відзначають своє професійне свято працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Люди, без яких, як і без авторів, неможливо уявити собі книгу. Адже щоб написаний твір дійшов до читачів, він має побачити світ. А світ – побачити його і взяти до рук.

«Книги – це кораблі думки, що мандрують по хвилях часу і обережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління». Так образно висловився свого часу філософ Френсіс Бекон. Тож сьогоднішні «іменинники» цілком можуть вважати себе провідниками цих «кораблів думки» до поколінь людства.

Завдяки творцям книг та  їх розповсюджувачам знання і письменницький хист знаходять шлях до розуму й сердець людей.  Тож на всіх етапах свого розвитку друкарська справа завжди була шанованою. Праця поліграфіста, видавця й книгорозповсюджувача дає можливість читачам поринути в глибини слова, розкрити для себе творчий потенціал письменників та дослідників-науковців. І з кожною новою книгою поповнюються скарбниці знань – бібліотеки. Сукупна праця всіх, хто зв’язав  свою долю з книгою, засвідчує, як засобами друкованого слова можна плекати історичну пам'ять, матеріалізовувати, робити широко доступними знання, примножувати інтелектуальні й духовні надбання.

Колектив НБУВ щиро вітає вас, колеги по справі, з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!  Дякуємо вам за спільну роботу, надійну підтримку і розуміння у професійній сфері! Ми впевнені, що книги, надруковані та розповсюджені вами, й надалі поповнюватимуть нашу скарбницю, завжди гідно представлятимуть як вітчизняну видавничу галузь, так і загалом інтелектуальний поступ  українського суспільства.