Зі світлим святом Різдва!

Поділитися: 

Шановна наша велика родино в усій Україні – колеги-бібліотекарі, науковці й дослідники, читачі й користувачі!

Щиросердно вітаємо вас зі святом Різдва Христового, світлим і величним!

Народження – це одне з найбільших див у світі. Різдво Христове – це всесвітнє диво радості, надії, єднання і любові. Воно дає нам сподівання на те, що прийдешній день буде світлим і милостивим, що Господь простягне руку нужденному, спонукає до доброї дії багатого, допоможе хворому, підтримає кожного в благій дорозі і в самовідданому пошуку, убереже всіх нас від зла і нечестивості. Вечірня Різдвяна зірка збирає за столами родини, а у спільному бажанні добра і миру вона єднає усіх світлих душею й помислами людей. Ми – разом!

Надія – це завжди погляд у майбутнє, а в нашому майбутньому – віра в перемогу над випробуваннями, над лихими помислами ворогів, над сумнівами й слабкістю. А ще – любов до людей і своєї землі, до своєї праці та знань, які зроблять цю землю й країну ще сильнішою й кращою. А значить, і шана до книг та всіх неймовірних скарбів, створених людським розумом і талантом.

Нехай яскраво й тепло світить вам Різдвяна свіча, нехай осяває увесь рік Різдвяна зірка, випромінюючи на кожну родину, на нашу Україну добро, благодать і любов!

Колектив НБУВ

Джерело фото: Патріарший Собор Воскресіння Христового УГКЦ.