Сердечно вітаємо з Новим 2021 роком!

Поділитися: 

Шановні наші друзі – колеги-бібліотекарі, науковці, користувачі й шанувальники!

Рік 2020-й, позначений численними викликами, відходить у минуле. Рік, що поступається своїм місцем прийдешньому, став часом всесвітніх жорстких випробувань, перевіркою як на утвердження вже набутих життєвих цінностей, так і тих, які ще формуються, змусив кожного переосмислювати своє життя, змінюючись і розвиваючись.

Цього непростого 2020 року наш колектив зумів пройти випробування на професіоналізм, організованість, здатність гнучко змінювати та  вдосконалювати форми і методи діяльності для забезпечення безпеки людей, збереження їх життя і здоров`я. Ми продовжили функціонування Бібліотеки в дистанційному режимі, пропонуючи користувачам нові різноманітні форми роботи, здійснюючи нові наукові дослідження, видаючи нові друковані роботи, поповнюючи фонди.

Друзі, «ковідний» рік переконливо довів, наскільки сутнім і важливим є наше традиційне побажання здоров’я одне одному. Тож у прийдешньому році бажаємо всім насамперед міцного здоров`я! Нехай 2021 рік окреслить наше спільне зміцніле прагнення до утвердження професіоналізму, творчого ставлення до своєї роботи, пошуків нових методів діяльності, поєднання енергії й завзяття! Хай він принесе нові можливості, збереже, зміцнить і примножить неминущі й вічні цінності – пошук істинного в житті і в собі, підтримку однодумців,  надійність друзів, кохання і сімейний затишок! І, звичайно, утвердить розуміння того, що головна цінність, від збереження та зміцнення якої залежить життя всіх, – це благополучна, самодостатня, сильна Україна, яка твориться кожним із нас і сподівається на нас!