З професійним святом, колеги!

Поділитися: 
Дата події: 
29-09-2020

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Це символічно й знаково, що 30 вересня, у світлий день Віри, Надії, Любові та матері їх  Софії, Україна відзначає наше з вами свято – Всеукраїнський день бібліотек. В останній день вересня, налитий ще майже літнім сонцем і розмаїттям осінніх кольорів,  з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань вітають подвижників бібліотечної справи, людей, які самовіддано трудяться на просвітницькій ниві.

Всеукраїнський день бібліотек – свідчення великої поваги наших співвітчизників до культури, освіти, духовних надбань, визнання тієї ролі, яку відіграє в державі бібліотека. Саме книгозбірні завжди, навіть у складні часи,  були хранителями безцінних пам’яток писемності, а її служителі — активними популяризаторами духовної спадщини поколінь. Усіх нас поєднує прагнення зберігати та примножувати інтелектуальний потенціал України й кожного її регіону, сприяти розвиткові вітчизняної освіти, науки і культури. Наше професійне свято – це гарний привід об’єднатися душами й серцями, планами й прагненнями, незважаючи навіть на не надто сприятливі нинішні часи.

Разом із нами бібліотечне свято відзначає й багатомільйонний  загал читачів та користувачів України. Дякуємо їм за вірність і жагу до знань, пошуків та відкриттів!

Дорогі колеги! Від імені колективу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського щиро вітаю вас із професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, невпинного зростання читацького інтересу до книги, інформації.  Наснаги вам,  творчого натхнення, міцного здоров`я, благополуччя, нових професійних звершень, яскравих ідей і цікавих проектів! І нехай у ваших серцях завжди живуть віра, надія і любов!

З повагою і вдячністю за вашу працю, професіоналізм і відданість професії                   

Генеральний директор НБУВ Любов ДУБРОВІНА