Шановні читачі, користувачі, відвідувачі – всі наші щирі друзі! Сердечно вітаємо вас із доленосним для кожного з нас святом – Днем Незалежності України!

Поділитися: 
Дата події: 
24-08-2020

Для всіх українців на нашій землі і в усіх куточках світу 24 серпня 1991 року назавжди залишиться вікопомною датою, знаменним днем, коли здійснилася заповітна мрія багатьох поколінь патріотів і почалася нова історична ера: на карті світу з’явилась нова держава – незалежна суверенна Україна.

Тоді ми раділи жаданому слову „свобода”, ще не усвідомлюючи до кінця, яка складна й напружена робота чекає попереду, щоб Україна вистояла й посіла гідне місце у світовій спільноті. Але з піднесенням бралися за цю будівничу роботу й вірили в її успіх.

Багатьох випробувань за ці роки довелось зазнати українському народові. Непрості етапи зростання громадянської й суспільної свідомості, відстоювання засадничих цінностей багатьох поколінь українців, економічного становлення держави, підступне захоплення частини нашої території, військові події стали для декого непереборним водорозділом. Країна і її громадяни пройшли тернистий шлях глибоких роздумів і повчальних висновків, гірких помилок і невтомних пошуків істини.

Та як дім зводиться цеглина за цеглиною, дужими руками, дружною толокою, так і наша Держава рік у рік торує обраний шлях, утверджується в своїй силі, яку примножуємо ми розумом і невтомною працею кожного, спільними зусиллями великої громади, яка зветься українським народом.

Тож нехай єднає нас усіх відчуття великої причетності до творення історії й сьогодення Української держави, почуття відповідальності за її майбутнє, щастя будувати вільне життя у власному домі на своїй землі! Миру Вам, добра, світлої долі, Божого благословення на нові звершення в ім’я дорогої нашим серцям України!