Він був уособленням епохи і її творцем

Поділитися: 
Дата події: 
19-08-2020

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського з глибоким сумом і скорботою сприйняла гірку звістку про те, що завершив свій земний шлях Великий Учений – Герой України, багатолітній президент Національної академії наук України, відданий син свого народу  Борис Євгенович ПАТОН.

Він був уособленням епохи і її творцем. Гідно та чесно пройшов столітній шлях пошуків і звершень, продовжуючи й примножуючи славні традиції свого легендарного роду. Борис Патон працював і творив для народу, держави й майбутнього, тож  закономірно його ім’я вже назавжди закарбоване серед особистостей, які стали будівничими нашої держави. Блискучий талант організатора й мудрість керівника поєднувались у ньому зі щирістю серця, широтою душі, глибокою людяністю.

 Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського завжди відчувала його велику й неослабну увагу, високу оцінку ролі Бібліотеки як всесвіту знань, концентрації всіх скарбів великої історії людства та нашої країни, а разом з тим мосту в майбутнє, генератора повноцінних книжкових фондів та сучасних електронних ресурсів, які сприяють науковому, економічному, політичному й культурному розвитку держави.

Ця втрата болем озвалась у наших серцях… Сумуємо, висловлюємо глибокі співчуття родині і близьким Бориса Євгеновича.