Вітаємо з Днем науки!

Поділитися: 
Дата події: 
16-05-2020

Третьої  суботи травня в нашій країні відзначається професійне свято наукових працівників – День науки.  Воно встановлене Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року.

 Це свято людей неспокійних, невгамовних у злеті думки, неординарних у баченні світу, дерзновенних і допитливих. Бо кожне нове відкриття у світі починалось із звичайних запитань: «А що це?», «А як це працює?», «А що буде, коли змінити… (прискорити, примножити, переробити…)?» У багатьох випадках пошук таких відповідей наштовхувався на загальну інерцію, нерозуміння, несприйняття. Але оті невгамовні люди не зважали на труднощі, а вперто йшли своїм шляхом. І відкривали зовсім нові обрії, і народжувалось неможливе, і ставало частиною нашого звичного буття.

Тож сьогодні нам складно уявити сучасне життя без досягнень наукової думки. Дослідження науковців залишили нам свідчення того, якими були перші кроки людини на планеті, як розвивалася історія, та ж наука завжди була головним рушієм стрімкого прогресу, зробила можливими космічні польоти й дивовижні винаходи нанотехнологій.

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського пишається своєю причетністю до славної й дивовижної когорти науковців, адже є головним науково-інформаційним центром держави, потужним крилом Національної академії наук України. Тож щиро вітаємо всіх науковців і дослідників України, які злетом своєї думки рухають прогрес і змінюють світ та сучасне життя. Наснаги вам,  лицарі науки, міцного здоров’я, невтомності у вашому новаторському пошуку, успіхів у втіленні нових інноваційних проектів і наближенні майбутнього!

Дивитесь матеріали е-бібліотеки "Україніка" про науковців України, зокрема, лауреатів Нобелівської премії.

Користуйтесь інформаційним порталом НБУВ "Наука України: доступ до знань".