Виставка нових надходжень до НБУВ

1. Айзексон, Волтер.

Бенджамін Франклін [Текст] : [життя, філософія, особистість] / Волтер Айзексон ; пер. з англ. Геннадій Шпак. - Київ : Наш формат, 2019. - 478, [2] с.

Бенджамін Франклін – один з «отців-засновників» США. А також видавець, винахідник, поштмейстер, політик, меценат. Як інженер він створив першу бездимну грубу, громовідвід і біфокальні окуляри, як дипломат – зміг поєднати ідеалізм із політикою балансу сил, як дер­жавний діяч – запропонував створити федеральну модель національного уряду. Попри бажання вибудувати ідеальний імідж, він не соромився свого походження й усе життя продовжував підписуватися «Б. Франклін, друкар». У цій книжці біограф Волтер Ай­зексон досліджує життя, філософію й особистість людини, погляди якої сформували найваж­ливіші аспекти американської ідентичності – повагу до праці, раціоналізм і дух демократії.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВC65752

2. Балинська, О. М.

Методологія сучасного правознавства [Текст] : посібник / [О. М. Балинська, В. А. Ященко ; за заг. ред. Балинської] ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. - Львів : ЛьвДУВС, 2018. - 371 с.

Підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Методо­логія сучасного правознавства» для здобувачів освітньо-наукового ступеня. Розкрито сутність, відображено структуру та описано генезу методології юри­дичної науки. Послідовно проаналізовано засадничі елементи діалектики, герменевтики, природного права та позитивізму, прагматизму, феноменології, структуралізму та постструктуралізму, структурно-функціонального аналізу, еволюціонізму, синергетики, цивілізаційного підходу як методологічних пара­дигм у дослідженні проблем розуміння держави, права та юридичної практики. Адаптовано ці концепції праворозуміння до галузевих юридичних наук, зок­рема на прикладі найбільш закритої сфери правовідносин – оперативно-розшукової діяльності.

Для курсантів, студентів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і факуль­тетів юридичного спрямування всіх форм навчання.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832274

3. Берн, Ерік.

Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі [Текст] / Ерік Берн ; [пер. з англ. Р. Клочко]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2019. - 427, [1] с.

Ви колись замислювалися над тим, чому переможці завжди виграють, а невдахи «колекціонують» провали? Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн дає відповідь на це питання. Він звертається до концепції «сценарію життя». З дитячих років, майже від першого вимовленого нами слова, батьки програмують нас на певне майбутнє. І далі життя йде за чітко визначеним сценарієм. Сумний або успішний, він визначає, як людина ставитиметься до своїх колег, з ким одружиться, скільки матиме дітей і в якому ліжку помре. На прикладі аналізу казки про Червону Шапочку чи міфу про Едіпа науковець демонструє, як пишеться сценарій життя людини, як він працює і, найважливіше, як кожен може імпровізувати, вносити до цього сценарію зміни й виходити за рамки

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832346

4. Бернетт, Дін.

Наш дивакуватий мозок [Текст] / Дін Бернетт ; [пер. з англ. Ю. Маричева]. - Харків : Віват, 2019. - 381, [2] с. - (Саморозвиток).

Чому ми вступаємо в полеміку з людьми, які знають менше за нас? Чому можемо, зустрівшись зі знайомою людиною, не згадати її імені? Чи правда, що стрес може суттєво підвищити нашу продуктивність? Дивні реакції та нелогічність поведінки, вибіркова пам’ять, фальшиві спогади –причини цього треба шукати в нашому мозку. Відомий невролог досліджує людський мозок і доходить цікавих висновків про його вплив на нашу поведінку: якими є причини наших страхів та який зв’язок існує між забобонами й теоріями змов, у чому причини комплексів та фобій, чому людям подобається бути нажаха­ними й коли мозок дає збій.

Цікаво написана ґрунтовна книжка – для всіх, хто замислювався, чому мозок іноді, здається, саботує їхнє життя.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831355

5. Бондаренко, Александр.

100 бесед с психологом [Текст] : [сб. интервью] / Александр Бондаренко, Татьяна Петкова. - Киев : Ин Юре, 2019. - 636, [1] с.

В сборник интервью психолога-психотерапевта Александра Бондаренко и журналиста Татьяны Петковой вошли лучшие беседы на темы, которые волнуют каждого человека: как преодолеть любовную зависимость; что такое измена и как к ней правильно относиться; можно ли избежать предательства; как обратить страх возраста себе на пользу; кто такие «легкие» и «тяжелые» люди; какие ловушки подстерегают счастливых супругов и что надо знать о повторных браках; как справиться с обидами, которые отравляют настроение и портят здоровье; как перестать жить чужую жизнь и начать жить свою; действительно ли наши мысли влияют на нашу судьбу и многие другие.

Книга – уникальный формат психотерапевтических бесед. Каждое интервью – своего рода сеанс терапии. Читатель получит профессиональные ответы на вопросы.

Рассчитано на широкий круг читателей.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831356

6. Вагман, Илья Яковлевич.

100 знаменитых тиранов [Текст] / И. Я. Вагман, Н. В. Вукина, В. В. Мирошникова. - Харьков : Фолио, 2018. - 509, [1] с. : ил., фот. - (100 знаменитых).

Среди героев этой книги много государственных, политических и религиоз­ных деятелей, исторических личностей, масштабы деятельности которых ограничены небольшими территориями, но которые погубили множество людей в силу неограниченности своей власти. Авторы не только рассказывают о тиранах, живших в разных странах и эпохах, от античных времен и до начала ны­нешнего тысячелетия, но и обращают внимание читателя на то, что тираны появлялись потому, что народ позволял им править и творить произвол. Как сказал французский историк Шарль Дюкло: «Рабы создают тиранов».

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832270

7. Вересов, Андрей Федорович.

Терра инкогнита. Аномальные места нашей планеты [Текст] / Андрей Вересов. - Харьков : Виват, 2019. - 220, [1] с. - (Полезная книга).

Аномальные места – это особые территории, на которых возника­ют необъяснимые феномены. Все знают про Бермудский треугольник, в котором отказывают приборы, пропадает радиосвязь. Однако есть и другие места, менее известные, но такие же интересные, например, поляна, где ослабевает гравитация, территория, постоянно притягивающая молнии... Вам будет интересно узнать о старинных сооружениях и замках, где живут привидения, мистических и таинственных местах, о странных дождях, туманах и миражах, необычных существах и редких находках. Наша планета – это еще во многом терра инкогнита. Давайте познавать ее вместе!        

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832331

8. Вікінг, Мік.

Маленька книга люке. Секрети найщасливіших людей світу [Текст] / Мік Вікінг ; [пер. з англ. І. Ємельянової]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 287, [1] с.

Щастя не має кордонів. Не важливо, де ти мешкаєш, щастя – не територія, а стан душі. Ключі до нього заховані у всьому світі… Саме це доводить у свій новій книжці Мік Вікінг, засновник Інституту дослідження щастя в Копенгагені. Подорожуючи світом, він розкриває секрети найщасливіших людей. Кожна країна має свій рецепт, головне – знайти його складові. Ділячись порадами від щасливчиків з усіх куточків Землі, автор аналізує, що впливає на формування феномену щастя: від приготування вечері чи теревенів із сусідами до життєвих пріоритетів. Ця книжка — путівник, що допоможе відшукати радість та гармонію в повсякденному житті…

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832425

9. Вікінг, Мік.

Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи [Текст] / Мік Вікінг ; [пер. з англ. К. Бабкіної]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 287 с. : кольор. іл. - (Світовий бестселер).

Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань. Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік – засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя. У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців – завдання, що під силу лише Міку Вікінгу…

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832426

10. Вітале, Джо.

Ключ. Як мати все, що забажаєш [Текст] / Джо Вітале ; [пер. зангл. М. Кравцової]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 236, [2] с.

Придивіться уважно. Бачите цей замок? Він тримає вас там, де ви не хочете бути. Бажаєте отримати ключ? Позбавитися внутрішніх обмежень і відчинити двері у світ можливостей та перспектив? Джо Вітале власним прикладом доводить, що ми здатні кардинально змінити свою долю та досягти більшого. Зараз він президент міжнародної компанії, першокласний менеджер, цілитель та автор усесвітньо відомих мотиваційних бестселерів. Та майже двадцять років тому йому не вистачало грошей навіть на їжу. Доки одного дня чоловік не зробив вражаюче відкриття. Яким тепер ділиться з кожним, хто втомився від власної духовної в’язниці та прагне суттєвих змін.

Шифр зберігання книги у НБУВ:АО275417

11. Гаффнер, Себастіан

Черчілль. Біографія [Текст] / Себастіан Гаффнер ; з нім. пер. Роман Осадчук ; [відп. ред. О. Жупанський]. - Київ : Вид-во Жупанського, 2019. - 157, [1] с. - (Життєписи).

Постать Вінстона Черчшля , представника давньої аристократичної родини, британського прем'єр-міністра часів Другої світової війни та Нобелівського лауреата з літератури, бентежила уми багатьох істориків.

Біографія, яку пропонує читачам Гаффнер, незважаючи на свою лаконічність, зображає Черчілля не лише як державного діяча і політика, але також як воїна, письменника, шукача пригод, над­звичайно багатогранну людину, одного з тих творців світової історії XX століття, які зробили наш світ таким, яким ми його знаємо.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832506

12. Гілл, Наполеон.

Думай і багатій [Текст] / Наполеон Гілл ; [пер. з англ. М. Сахно]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 255 с.

Після доленосної розмови зі знаменитим мультимільйонером та філантропом Ендрю Карнеґі ще у студентські роки Наполеон Гілл вирішує прислухатися до його порад і на основі життєвих історій багатих та успішних вивести універсальну формулу успіху, якою зможуть користуватися звичайні люди, що не мають мільйонних статків, але прагнуть досягнути вершин. 13 кроків до багатства й успішності від Наполеона Гілла – це дієвий шлях для кожного, хто вирішив рухатися вперед.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831819

13. Ґільбо, Кріс.

Пасивний заробіток. Як перетворити ідею на гроші за 27 днів [Текст] / Кріс Ґільбо ; пер. з англ. Олександра Асташова. - Київ : Наш формат, 2019. - 240 с.

Підприємець Кріс Гільбо все життя міняв підробітки як рукавички. Він спробу­вав себе в усьому – від імпорту кави до розробки сайтів. Кожна нова справа давала йому досить пристойний заробіток, а також навчила простої істини: реалізувати свої ідеї не так складно. Не має значення, ким ви працюєте і чи плануєте звільнятися з основної роботи. Ви можете почати реалізовувати проект, навіть не маючи багато гро­шей, купи вільного часу чи спеціальної освіти; Автор пропонує місячний план, який допоможе структурувати ваші дії, якнайшвидше реалізовувати ідеї та отримувати додатковий заробіток.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832440

14. Глобальна економіка [Текст] : навч. посіб. / Довгаль О. В. [та ін.]. - Івано-Франківськ : Супрун В. П. [вид.], 2019. - 261 с. :

Навчальний посібник охоплює основні теми програми дисципліни «Глобальна економіка», наведені матеріали розкривають зміст і основні положення дисципліни. Після викладення кожної теми курсу студентам пропонуються питання для самоперевірки знань. Навчальний посібник призначений для студентів усіх форм навчання за програмою підготовки магістрів галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831312

15. Грін, Роберт

48 законів влади [Текст] = The 48 Laws of Power / Роберт Грін ; [пер. з англ. Л. Герасимчука]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 606, [1] с.

Як навчитися долати перешкоди й перетворювати їх на успіх? Де черпати енергію та натхнення для сильних вчинків? Як подолати страх і змусити долю грати за вашими правилами? Книжка навчить вас розставляти пріоритети, вивчати й розуміти людей, опановувати власні емоції й не говорити більше, ніж потрібно. Практичні поради, що ґрунтуються на 48 законах Гріна, допоможуть усім, хто жадає успіху, прагне впевнено йти до мети й завойовувати світ.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831939

16. Гудзь, Аліна Євгеніївна.

Містична Україна. Таємні об'єкти та загадкові явища [Текст] / Аліна Гудзь. - Київ : Арій, 2019. - 239 с. : іл. - (Таємниці історії).

Ця книга – своєрідна енциклопедія українських чуток, легенд і переказів, пов’язаних із різноманітними містичними явищами. Зо­крема читач довідається про легенди українських замків і фортець, побуває на місцях із позитивною й негативною енергетикою, дові­дається про українських чаклунів, невіднайдені закляті скарби, переміщення в часі й просторі та ще багато цікавого, містичного й оповитого таємницями. Книга не претендує на науковість, адже містика й наука – речі несумісні. Мета видання – розкрити багатогранний .світ українців, показати його таємничий і неймовірно привабливий бік.

Призначена для широкого кола читачів.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831886

17. Гуцул, Інна Анатоліївна.

Митна політика зарубіжних країн [Текст] : навч. посіб. для студентів ВНЗ III –IV рівнів акредитації / Інна Анатоліївна Гуцул ; Тернопіл. нац. екон. ун-т, Ф-т фінансів, Каф. податків та фіскал. політики. - Тернопіль : ТНЕУ, 2018. - 197 с.

Навчальний посібник охоплює систематичне вивчення теоретичних основ реалізації митної політики, визначення її принципів, основних тенденцій розвитку в розрізі країн, інтеграційних угрупувань, глобальних організацій і прикладних аспектів використання здобутих теоретичних знань. Засвоєння представленого у посібнику матеріалу передбачає виконання таких завдань: опанувати основні принципи ведення митної політики; ознайомитися з досвідом Європейського Союзу щодо розробки єдиної митної політики; навчити досліджувати законодавчі основи митної політики; сформувати знання про перспективи адаптації митної системи України до вимог ЄС та СОТ.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831313

18. Далай-Лама

Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі [Текст] / Його Святість Далай-Лама, архієпископ Десмонд Туту за участю Дуґласа Абрамса ; [пер. з англ. Т. Микитюк]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 398, [1] с.

Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по-новому. Автори навчать, як досягти духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду. Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Стань щасливішим уже сьогодні!

Шифр зберігання книги у НБУВ: А0275247

19. Джонсон, Боріс.

Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію [Текст] / Боріс Джонсон ; [пер. з англ. Юрія Гірича]. - Харків : Віват, 2019. - 398, [1] с. - (Біографії та мемуари).

Книжка Боріса Джонсона – це історія про те, як ексцентричний геній Черчилля, прем’єр-міністра Великої Британії, одного з найвизначніших лідерів ХХ століття, формував світову політику. Аналізуючи досягнення й помилки, а також міфи, які супроводжували цю видатну постать, Джонсон зобразив Черчилля як незрівнянного стратега, людину надзвичайно сміливу, красномовну й глибоко гуманну. Безстрашний на полі бою, один із найкращих ораторів усіх часів, лауреат Нобелівської премії з літератури, Вінстон Черчилль спростував думку, що історія – це місце дії великих знеособлених сил. Життя цього чоловіка є доказом того, що одна людина – відважна, геніальна, визначна – може впливати на світовий лад

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831680

20. Диспенза, Джо.

Развивай свой мозг. Как перенастроить разум и реализовать собственный потенциал [Текст] / Д-р Джо Диспенза ; [пер. с англ. Д. Шепелева]. - Киев : Бомбора : Форс Україна, 2019. - 684 с.

Еще недавно в науке господствовало мнение, что мозг имеет четко организованные структуры, что мы рождаемся с ограниченным числом нейронов, а поврежденные нервные клетки не восстанавливаются. Теперь эти убеждения подвергаются сомнению. Современная нейро­биология утверждает: наш мозг меняется на протяжении всей жизни – в ответ на каждый жизненный опыт, каждую новую мысль и каждую информацию, которую мы усваиваем. Доктор Джо Диспенза, профессор нейрохимии и нейробиологии, предлагает продвинутую программу по перенастройке своего мозга, тела и жизни.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831873

21. Згурская, Мария Павловна.

Загадки истории. Географические открытия [Текст] / М. П. Згурская , А. Н. Корсун, Н. Е. Лавриненко. - Харьков : Фолио, 2019. - 376, [2] с. - (Загадки Истории).

Современному человеку, который знает, как выглядит Земля не только с высоты птичьего полета, но и из космоса, трудно предста­вить, что были времена, когда молодое человечество не имело ни малейшего представления ни об океанах, ни о континентах, ни о народах, их населяющих.     

Когда же все изменилось? И кем были первые мореплаватели, рискнувшие выйти в открытое море? Но все жертвы и усилия отважных первооткрывателей были бы напрасны, если бы люди  не научились составлять карты и ориентироваться по звездам. Так кому же принадлежит честь создания науки картографии и первых руководств по мореходству? Ну а когда были созданы полноценные карты, границы мира раздвинулись и закономерным результатом этого стало открытие Нового Света. Так что же искали европейцы в Новом Свете?

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832446

22. Карґ, Барб.

101 таємниця масонів. Правда, яку приховує найзагадковіша спільнота у світі [Текст] / Барб Карґ, Джон К. Янг ; [пер. з англ. А. Климовської]. - Харків : Віват, 2019. - 254, [1] с.

Масони завжди впливали на світову політику, культуру, науку. Серед членів цієї організації були видатні політичні діячі, президенти, відомі на­уковці, письменники... Проте щодо цього таємного братства, існує більше запитань, ніж відповідей. Як одна з найбільших і найстаріших організацій масони і далі формують світову політику. Завдяки цій книжці ви дізнаєтесь найцікавіше з історії й сучасності цього братства: значення масонських символів, обрядів та ритуалів, таємну змову масонів і Святий Грааль, ді­яльність масонів у нацистській Німеччині, віковічне суперництво масонів із католицькою церквою, вплив масонства у світі.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832522

23. Комісарчук, Р. В.

Криміналістична адвокатологія (технологія захисту у кримінальному провадженні України) [Текст] : навч.-метод. посіб. / Р. В. Комісарчук ; [відп. ред. В. В. Тіщенко] ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад." . - Одеса : Гельветика, 2019. - 187 с. - (Навчально-методичні посібники).

У навчально-методичному посібнику викладено загальнотеоретичні положення криміналістичної адвокатології та її розділів, кримінальні процесуальні гарантії адвокатської діяльності, основи тактики професійного захисту на стадії досудового розслідування та на стадії судового кримінального провадження, тактико-етичні основи вирішення внутрішньо-рольових ситуацій захисту.

Навчально-методичний посібник призначений студентам та викладачам, аспірантам та науковцям-практикам, буде корисний юристам-практикам.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831581

24. Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини [Текст] / [уклад.: А. В. Столітній та ін.] ; за ред. д-ра юрид. наук А. В. Столітнього. - 2-ге вид., перероб. та допов. - Харків : Право, 2019. - 951 с.

У виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини.

Видання розраховане на працівників органів прокуратури, поліції та органів правопорядку, суддів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВC65715

25. Куберський, Олександр.

Жінка прагне бути коханою. Прості поради психолога, як поліпшити стосунки, краще розуміти чоловіків, покохати та створити щасливу сім'ю [Текст] / Олександр Куберський. - Київ : Брайт Букс, 2019. - 356, [3] с.

Ця книжка – про стосунки Двох. Автор книжки – психолог і сім’янин, пропонує суто чоловічий погляд на розв’язання жі­ночих проблем. Він щиро надає добрі поради, ділиться власни­ми думками та наводить приклади з життя. Ця книжка вказує шлях до щастя та гармонії між чоловіком і жінкою.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831441

26. Лак'яні, Вішен.

Код винятковості. Живи за власними правилами [Текст] / Вішен Лак'яні, засновник компанії Mindvalley ; пер. з англ. Наталія Валевська. - Київ : Наш формат, 2019. - 291, [1] с. : іл. - (Бестселер New York Times).

На старті життя ми сильні: швидко вчимося, змінюємося й не боїмося сміли­вих вчинків. Але для більшості із часом усе змінюється. Ми приймаємо пра­вила, знаходимо зону комфорту й починаємо жити звичайним життям. Та що, як життя не має бути безпечним і розсудливим? Що, як багато правил цього світу насправді безглузді та обмежують наш потенціал? Автор цієї книжки по­спілкувався з величезною кількістю неординарних людей: від Ілона Маска до Річарда Бренсона, та дійшов висновку, що вони володіють спільною рисою – ставлять під сумнів установлені правила гри. Вішен Лак’яні пропонує інстру­менти, котрі допоможуть тверезо поглянути на світ, правильно визначати цілі та навчать робити власне життя винятковим.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832297

27. Ларин, Андрей Алексеевич.

История науки и техники [Текст] : учеб. для студентов машиностроит. спец. техн. вузов / А. А. Ларин ; Нац. техн. ун-т "Харьков. политехн. ин-т". - Харьков : Панов А. Н. [изд.], 2019. - 287 с.

Підручник призначений для студентів машинобудівних спеціальностей технічних вузів, які вивчають курс історії науки, ї техніки. Але в той же час він може бути також корисний студентам інших спеціальностей, науковим співробітникам, аспірантам, і всім тим, хто цікавиться історією розвитку науки і техніки.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832142

28. Культурологія [Текст] : навч. посіб. / [К. І. Левчук та ін.] ; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця : ВНАУ, 2019. - 381 с.

Навчальний посібник «Культурологія», складений на кафедрі історії України та філософії факультету менеджменту та права за участі викладачів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету, містить необхідні матеріали для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни «Культурологія» під керівництвом викладача.

Видання призначено для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня молодший спеціаліст.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831874

29. Максвелл, Джон.

21 беззаперечний закон лідерства [Текст] / Джон Максвелл ; [пер. з англ. Т. Фролов ; передм. Стівена Р. Кові]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 319, [1] с. : іл. - (Щоб вести за собою).

Коли компанія втрачає гроші – наймають нового генерального директора. Коли країна переживає скрутні часи – обирають нового президента. Коли спортивна команда тривалий час програє – шукають нового тренера. То яким мусить бути успішний лідер, щоб досягти успіху?
Відповісти на це запитання допоможуть приголомшливі історії найславетніших особистостей: Авраама Лінкольна, Роальда Амундсена, Генрі Форда, братів Мак-Дональдів, матері Терези, Стіва Джобса, Рудольфа Джуліані.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831811

30. Марчишина, А. А.

Ґендерна ідентичність в англомовному постмодерністському дискурсі: соціокультурний та лінгвопоетичний аспекти [Текст] : (на матеріалі наук., публ. та худож. текстів) : монографія / А. А. Марчишина ; [наук. ред. О. А. Бабелюк]. - Кам'янець-Подільський : Буйницький О. А., 2018. - 450 с.

Монографія присвячена актуальній проблемі вивчення ґендерноі ідентичності як феномена трансдисциплінарноі природи, який набуває лінгвального вираження в англомовних постмодерністських наукових, публіцистичних та художніх текстах.

Для філологів, ґендерологів, фахівців у галузі соціогуманітарних наук та всіх, хто цікавиться лінгвопоетикою постмодерністського тексту, ґендерними студіями.  

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831943

31. Основи правознавства [Текст] : навч. посіб. / [Крегул та ін.] ; за ред. проф. Ю. І. Крегула ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Вид. 2-ге, перероб. та допов. - Київ : Київ. нац. екон.-торг. ун-т, 2018. - 527 с.

У навчальному посібнику висвітлено історію виникнення держави та права, наведено ознаки права, його реалізації, законності й правопорядку, правомірної та протиправної поведінки, юридичної відповідальності Розглянуто основи таких галузей права України, як конституційне, трудове, цивільне, сімейне, адміністративне, кримінальне, екологічне, інформаційне та господарське.

Для студентів закладів вищої освіти.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832469

32. Петров, Дмитрій Ю..

Італійська мова. Базовий тренінг. 16 уроків [Текст] / Дмитрій Петров ; [пер. з рос. І. Огієвська]. - Київ : Талісман : Лінгвіст, 2019. - 311, [6] с.

У книзі викладено базовий курс італійської мови за методом Дмитрія Петрова, адаптований для самостійних занять. У кожному уроці – велика кількість практичних завдань, котрі допоможуть сформувати навички використання основних структур італійської мови.

Підручник буде корисним і початківцям, і тим, хто продовжує своє навчання.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВС65751

33. Плаксієнко, Ірина Леонідівна.

Екологія людини: особистісна складова [Текст] : монографія / І. Л. Плаксієнко. - Полтава : Смірнов А. Л. [вид.], 2018. - 212 с.

Змістовним даром монографії є розгляд фізичного та психологічного здоров’я людини, як основної характеристики її особистості, а також збереження внутрішніх ресурсів людини в процесі досягнення стану гармонійної рівноваги в системі людина-навколишнє середовище. Метою дослідження є надання методичних рекомендацій щодо використання будь-якою людиною напрацювань провідних фахівців в галузі екології, валеології, фізичної реабілітації та східної медицини для самодіагностики, відновлення та збереження здоров’я  і працездатності.

Монографія призначена для фахівців-екологів та всіх зацікавлених в галузі екології людини.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831377

34. Почепцов, Георгий Георгиевич.

Виртуальные войны. Фейки [Текст] / Георгий Почепцов. - Харьков : Фолио, 2019. - 506, [1] с. - (Современные технологии).

Вместе с Интернетом и социальными медиа в наш мир пришли вирту­альные войны и фейки. Иногда они становились важным фактором поли­тики. Это были российские информационные вмешательства в американские и французские президентские выборы и референдумы (Брекзит и Каталония). Сегодняшний мир перешел не только от правды к постправде, но и от фейка к постфейку. Виртуальные войны представляют собой войны без применения оружия. Это делает возможным их применение не только во время войны, но и в мирный период. Виртуальные войны формируют сознание людей, что при­водит к трансформации их поведения. Они могут прийти в наш дом как с помощью традиционных медиа, так и через социальные медиа.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832279

35. Почепцов, Георгий Георгиевич.

Управление будущим [Текст] / Георгий Почепцов. - Харьков : Фолио, 2019. - 470, [1] с. : табл. - (Современные технологии).

В мире наступил период,  когда меняются не только правила управления, как это было после Первой мировой войны, когда появилась Лига наций, и после Второй, когда появилась ООН. Страна, которая строит будущее, будет жить по своим правилам. Страна, которая не делает этого, будет жить по чужим, поскольку она будет строить будущее для кого-то другого. Будущее интересно в первую очередь военным, мировым нефтяным и газовым компаниям и государствам в сфере энергетики. Все эти сферы больше других зависят от будущего. Но сегодня будущее повлияет на жизнь каждого, поскольку все будут зависимы от роботизации и развития искусственного интеллекта, так как исчезнет множество профессий. 

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832278

36. Рильський, Максим Тадейович.

"І розіллється знов медами!.". Публіцистика. Есеїстика. Проза [Текст] : вибране / Максим Рильський ; [упоряд.: М. Г. Рильский, Н. Т. Рильський]. - Київ : Ярославів Вал, 2019. - 510, [1] с.

У цій збірці він прозаїк і публіцист. Саме ці грані таланту Максима Риль­ського зібрані у книжці. Починаючи від ранніх ідилій та фантазій 16-18-річного юнака, надрукованих у часописі «Українська хата», до майже чотирьохрічного циклу «Вечірніх розмов» 1960-х у газеті «Вечірній Київ», на теми, що хвилювали суспільство.

М. Т. Рильський виявив себе палким публіцистом у роки війни, вибагливим і невтомним літописцем у мирний час. Завжди перебував у вирі життя, серед людей, яких любив пристрасно і щиро. Читаєш – і потрапляєш у наше сьогодення! Тому й народилася ідея післямови, розділу «Розмови з Максимом Рильським в XXI столітті».

Окремі статті друкуються зі скороченнями, а "примітки – в сучасній редак­ції, яку здійснив Максим Стріха.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832524

37. Рослінг, Ганс.

Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо [Текст] / Ганс Рослінг, Уля Рослінг, Анна Рослінг-Рьоннлюнд ; пер. з англ. Ірина Ємельянова. - Київ : Наш формат, 2019. - 319, [1] с.

Ми схильні драматизувати життя навколо нас. Чи не все людство живе у злиднях, дівчата масово не мають доступу до освіти, а дітям з бідних країн не роблять щеплення. Так думають навіть найрозумніші люди планети – від університетських викладачів до директорів мультинаціональних компаній і нобелівських лауреатів. Однак вони помиляються й роблять невиправдані узагальнення, що буцімто світ страшніший, жорстокіший і безнадійніший, ніж є насправді.

У цій книжці Ганс Рослінг із допомогою Улі й Анни показує, що не все так погано: насправді життя людей із різних країн постійно покращується. Автори наводять безліч прикладів, статистичних даних, роблять зважені висновки, щоб заспокоїти наші ірраціональні страхи та допомогти сприймати світ на основі фактів.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832449

38. Рот, Бернард.

Візьміть за звичку досягати мети [Текст] : [Припиніть просто мріяти і почніть діяти й контролювати життя] / Бернард Рот ; [пер. з англ. І. Коцулим]. - Харків : Віват, 2019. - 254, [1] с. - (Саморозвиток).

Талант і гарні ідеї – це лише одна частина рівняння. Наступний крок – це дія, яка допоможе досягти успіху. Бернард Рот доводить, що певні ідеї та дії допоможуть подолати внутрішні бар’єри, які ми зводимо самі, та здобути бажа­ний результат. Розкрийте свій потенціал за допомогою порад автора, який на­вчить вас відкривати себе для нових знань і досягнень; перетворювати власні ідеї на успішні проекти; долати нерішучість і ухвалювати правильні рішення. Із цією книжкою ви матимете можливість пізнати себе, віднайти щастя та успіх!

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831982

39. Сазерленд, Джефф.

Scrum. Навчись роботи вдвічі більше за менший час [Текст] : [інноваційний метод управління проектами в житті та бізнесі] / Джефф Сазерленд ; [пер. з англ. Ярослава Лебеденка]. - 2-ге вид. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 279 с. - (Business must read).

Підвищити ефективність праці вдвічі? Звучить, як фантастика, проте це щоденна реальність для тих, хто вже живе у світі Scrum! Ця нова, революційна стратегія організації праці, створена двадцять років тому Джеффом Сазерлендом для розробників програмного забезпечення, продовжує доводити свою геніальність під час вдосконалення баз даних ФБР та виробництва доступних автівок, що проїжджають 160 км на 4 літрах пального, будівництва космічних кораблів або ж планування весілля чи ремонту будинку. Ця книга – розповідь автора про народження та вдосконалення ідеї Scrum – нової системи цінностей, у якій люди важливіші за процеси, а реакція на зміни суттєвіша, ніж дотримання плану.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831667

40. Сімейне право України [Текст] : підручник / [Бойчук Т. В. та ін. ; за ред. А. О. Дутко] ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. - Львів : Львів. держ. ун-т внутр. справ, 2018. - 479 с.

Розглянуто найважливіші теоретичні питання правово­го регулювання сімейних відносин з урахуванням усіх змін і доповнень, внесених до сімейного законодавства: сім’я, шлюб, особисті немайнові та майнові права й обов'язки подружжя, правовідносини батьків та дітей, способи влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, тощо. Підготовлено колективом викладачів кафедр цивіль­ного права та процесу і цивільно-правових дисциплін Львівського державного університету внутрішніх справ на основі Сімейного кодексу України і відповідно до нової програми навчальної дисципліни «Сімейне право».

Для здобувачів вищої освіти усіх форм навчання, аспі­рантів і викладачів закладів вищої освіти юридичного спря­мування, а також наукових і практичних працівників.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832275

41. Смирнов, Вадим Николаевич.

Новейшая история народов мира [Текст] : ист. традиции и менталитет народов Северной Америки, Турции и Грузии / Смирнов В. Н. - Харьков : Панов А. Н., 2018. - 263 с.

В данной книге рассматриваются менталитет и традиции народов США, Канады, Турции и Грузии. В доступной, популярной форме показаны осо­бенности национального характера, исторических традиций и предпочте­ний. Прослеживается эволюция социально-политической, культурной и духовной сфер жизни.

Книга может быть полезной в качестве пособия в вузах и средней школе.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832720

42. Стоун, Дуґлас.

Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше [Текст] / Дуґлас Стоун, Брюс Петтон, Шейла Гін ; [пер. з англ. О. Ліпської]. - Харків : Віват, 2019. - 271 с. : рис., табл. - (Саморозвиток).

«Гарвардський метод», якому присвячена ця книжка, навчає навичкам лег­кого спілкування, які допоможуть покращити подружнє життя, налагодити  взаємини між батьками та дітьми-підлітками, зцілити душевні образи, які роз­діляють нас і навіть роблять ворогами. Тож дізнайтеся, як розмовляти з колиш­нім чоловіком; як повідомити клієнту, що робота над його проектом триватиме довше та коштуватиме вдвічі дорожче тощо. Окрім досліджень, які стосуються проведення переговорів, ця книжка містить ідеї з інших галузей: теорії поведінки, соціальної психології та теорії спілкування.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832773

43. Тимошенко, Віра Іванівна.

Кримінологія: проблеми теорії та історії [Текст] : [зб. наук. пр.] / В. І. Тимошенко. - Київ : Людмила, 2019. - 103 с.

Збірник містить статті доктора юридичних наук, професора Тимошенко Віри Іванівни, присвячені актуальним проблемам кримінології. Увага акцентується на матеріалах, що розкривають історію кримінології, характеризують окремі кримінологічні теорії, сутність кримінальної агресії, особливості девіантної поведінки, соціології злочинності, порівняльної кримінології, окремих видів злочинності. Наводяться відомості про вчених-юристів, кримінологів, соціологів, які зробили суттєвий внесок у розвиток науки кримінології.

Збірник розрахований на науковців, викладачів, докторантів, аспі­рантів, ад'юнктів, студентів та курсантів вищих закладів освіти, співробітників органів кримінальної юстиції, а також усіх, хто ціка­виться проблемами кримінології.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА831893

44. Трофименко, Татьяна.

Сам себе психолог. Самые эффективные приемы психологической реабилитации [Текст] / Татьяна Трофименко. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 206, [1] с.

Книга поможет справиться со сложными, стрессовыми жизненными ситуациями без помощи психолога. В результате ее прочтения улучшится ваше психологическое и физическое состояние. Издание воздействует на читателя как единый текстовый информационный массив. Эффективность такого воздействия доказана предыдущими 23 книгами автора, каждая из которых решает свой спектр задач. На страницах книги вы найдете приемы, которые позволяют справиться с тяжелыми ситуациями, отпустить обиды и даже скорректировать судьбу.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА834377

45. Халебський, Павло .

Проект "Україна". Україна - земля козаків [Текст] : подорож. щоденник / Павло Халебський ; [пер. з рос. М. Рябого ; післям. В. Яворівського]. - Харків : Фоліо, 2019. - 250, [2] с.

«Країна козаків» – подорожній щоденник сирійця Булоса Ібн аз-Заїма аль-Халебі, знаного у християнському світі під іменем Павла Халебського (або ж Алеппського). 1654 року, за часів уряду­вання гетьмана Зиновія-Богдана Хмельницького, він промандрував до Московії через Україну, від Рашкова на Дністрі до Путивля на Сеймі, й назад, супроводжуючи свого батька – православного патріарха Антиохійського і всього Сходу Макарія Третього – і вико­нуючи при ньому обов’язки секретаря. Під враженням від побаче­ного П. Халебський написав захопливі рядки: «Блаженні очі наші за те, що вони бачили, блаженні вуха наші за те, що вони чули, блажен­ні серця наші за пережиті нами радість і захват у країні козаків!»

Фахівці називають українську частину подорожніх реляцій Павла Халебського найдокладнішим і найприхильнішим свідченням чужинців про Україну середини XVII століття.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832781

46. Цюра, Світлана Богданівна.

Розвиток білінгвальної освіти в Австрії: історія, сучасний стан і перспективи розвитку в Україні [Текст] : монографія / С. Б. Цюра, Т. В. Боднарчук. - Львів ; Кам'янець-Подільський : Рута, 2019. - 294 с.

Монографію присвячено аналізу теорії і практики білінгвальної освіти на прикладі її становлення в Австрії протягом другої половини XX - на початку XXI століття, викладено результати порівняльного дослідження її ключових аспектів і сучасного стану із характерними особливостями й перспективами« розвитку двомовної освіти в Україні.

Для розробників освітньої стратегії і реформування двомовної освіти в Україні, науковців, керівників та педагогічних працівників навчальних закладів, студентів, магістрантів.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА833037

47. Чупріна, Наталія Владиславівна.

Система моди XX - початку XXI століття: проектні практики та чинники функціонування (європейський та український контексти) [Текст] : монографія / Н. В. Чупріна ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - Київ : КНУТД, 2019. - 475 с.

В монографії розглянуто основні передумови становлення моди як системи. В цьому контексті охарактеризовано становлення матеріально-культурологічного підходу у вивченні історії костюма і моди. В роботі здійснено ретроспективний дискурс еволюції європейської моди як прототипу сучасної системи моди в контексті глобалізації модних процесів у суспільстві.

 Теоретичний матеріал базується на останніх наукових розробках в галузі проектування та дизайнерської діяльності.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832652

48. Військова топографія [Текст] : підручник / С. Г. Шмаль [та ін.] ; Військ. ін-т Київ. нац. ун-ту ім. Тараса Шевченка, Ред.-вид. центр Збройн. Сил України. - 5-те вид., перероб. та допов. - Київ : Ліра-К, 2019. - 643 с.

Уміння підрозділів впевнено орієнтуватися на будь-якій місцевості, за будь-якої погоди і пори року, за картою та без карти; здатність їхніх командирів вірно враховувати тактичні особливості місцевості у різних видах бою, використовувати топографічні і спеціальні карти, фотодокументи місцевості, виконувати розрахунки, за картою та на місцевості під час організації, ведення бойових дій і управління військами з урахуванням міжнародних стандартів та євроатлантичних процедур роботи штабів – це та основа, яку надає військам у їх бойовій діяльності одна із галузей військової науки – військова топографія.

Підручник призначений для вивчення дисципліни „Військова топографія” у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, навчальних закладах інших силових структур, військових інститутах (факультетах) цивільних вищих навчальних закладів, які готують офіцерів для Збройних Сил України. Підручник також призначений для підготовки та проведення занять з військової топографії у системі командирської та індивідуальної підготовки у Збройних Силах України та інших силових структур.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832351

49. Шульга, Андрій Михайлович.

Земельні ресурси України під охороною закону про кримінальну відповідальність [Текст] : монографія / А. М. Шульга ; Харків. нац. ун-т внутр. справ МВС України. - Харків : Юрайт, 2019. - 668 с.

Монографію присвячено комплексному дослідженню сучасних теоретико-правових проблем охорони земельних ресурсів України. У роботі розглянуто закріплені законодавством засоби забезпечення кримінально-правової охорони земельних ресурсів від суспільно небезпечних посягань. Підґрунтям дослідження стали загально-наукові та спеціальні методи наукового пізнання.

Видання стане у нагоді для науковців, викладачів, аспірантів і ад’юнктів, курсантів, студентів і слухачів вищих навчальних закладів, суддів та працівників правоохоронних органів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться питаннями кримінально-правової охорони земельних ресурсів від суспільно небезпечних посягань.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832821

50. Upgrade Your English = Практичний курс англійської мови : Быдюк Н.М. Зембицька, О. В. Магдюк [та ін.]. - Хмельницький . ХНУ, 2019. 394 с .

Посібник орієнтований на інтенсивне вивчення англійської мови. Його метою є розвиток читання, письма, говоріння та аудіювання, а також розширення лексичного запасу та вдосконалення граматичних навичок Містить розмовні теми, автентичні тексти різних жанрів, лексико-граматичні вправи. Зміст і структура відповідають міжнародним стандартам викладання іноземної мови.

Для студентів молодших курсів факультету іноземних мов ЗВО, а також для самостійного вивчення англійської мови.

Шифр зберігання книги у НБУВ: ВА832410

 

 

 

Підготували: зав. відділу Смоляр І.Е.,

головний бібіліотекар Музиченко Я.О. ,

провідний бібліотекар Дєльнова А.В.

 

 

Контактна інформація

просп. Голосіївський, 3.

пн - сб: 09.15 - 18.00
нд: вихідний
Сектор запису читачів і контролю відвідувань:
+38 (044) 524-8137, +38 (044) 524-8136
Сектор обслуговування періодичними виданнями:
+38 (044) 524-4419
Сектор обслуговування у читальних залах:
+38 (044) 524-8176
Сектор універсального підсобного фонду і каталогів:
+38 (044) 524-1911
Сектор обслуговування картографічними виданнями:
+38 (044) 524-4438
Сектор культурно-просвітницької діяльності:
+38 (044) 524-8138