Обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського пропонує

Поділитися: 
Дата події: 
10-12-2019

Опубліковано черговий випуск науково-інформаційного бібліографічного покажчика «Обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського», підготовлений відділом комплексного формування бібліотечних ресурсів спільно з відділом обмінно-резервних фондів НБУВ.

Обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у 2019 році : бібліогр. покажч. / НАН України, Нац.  б-ка України ім. В. І. Вернадського ; уклад.: Л. А. Пестрецова, І. О. Шульга, Є. М. Білько, С. Ю. Брянцева, А. О. Ткаченко, В. С. Кабкова, М. Ю. Кузнeцова, І. М. Смелік ; відп. ред. О. М. Василенко. – Київ : НБУВ, 2019. – 182 с.

Покажчик інформує партнерів з документообміну про нові видання обмінного фонду НБУВ, які надійшли з різних джерел комплектування.

Бібліографічний покажчик 2019 року складається з семи розділів:

  • у першому розділі подається інформація про видання НБУВ за період 2000–2019 рр.;
  • другий розділ презентує нові надходження до обмінного фонду, одержані за державними цільовими програмами, а також видання, передані установами, авторами, дарувальниками для подальшого розповсюдження серед бібліотек із науковою, інформаційною та культурно-просвітницькою метою;
  • третій – видання з обмінного фонду за 2014–2018 рр., що надійшли за вищевказаними джерелами;
  • у четвертому розділі представлено ретроспективний обмінний фонд за 1950–2013 рр., що зберігається у відділі обмінно-резервних фондів НБУВ;
  • у п’ятому розділі наведено видання, які розшукує Бібліотека для поповнення своїх фондів;
  • шостий розділ презентує періодичні видання НАН України з поточного обмінного фонду НБУВ за 2013–2018 рр.;
  • сьомий розділ представляє  періодичні видання обмінно-резервних фондів НБУВ за період 1960–2014 рр.

У кожному розділі видання представлені за галузями знань. Багатотомні видання, що складаються з томів, частин, випусків подаються у зведеному бібліографічному описі під одним номером.

Науково-довідковий апарат видання містить  іменний покажчик. Прізвища авторів, упорядників, редакторів, видатних осіб та інших персон, згаданих у бібліографічному описі, подаються за абеткою з посиланнями на сторінку основного тексту. Періодичні видання подано за алфавітом назв.

З електронною версією покажчика можна ознайомитися та зробити замовлення на сайті НБУВ www.nbuv.gov.ua (розділ «Про бібліотеку», підрозділ «Співробітництво», рубрика «Книгообмін»). 

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3
керівник відділу:
(044) 524-49-93,
3-26 (внутрішній);
обов’язковий примірник видань України, вітчизняний документообмін, облік:
(044) 524-81-40,
2-26 (внутрішній);
дари, міжнародний документообмін:
(044) 524-45-97,
3-74 (внутрішній);
централізоване комплектування фондів бібліотек НДУ НАН України, митне оформлення документів:
(044) 524-81-39,
2-71 (внутрішній).