Висока відзнака корифея бібліотечної справи

Поділитися: 
Дата події: 
6-12-2018

Нинішній рік є потрійно ювілейним для Олексія Семеновича Онищенка – академіка Національної академії наук України, видатного вченого у сфері філософії, культурології й бібліотечно-інформаційної справи, багаторічного, а нині – почесного генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. У березні йому виповнилось 85 років, а нещодавно і його «дітище» – «Вернадка», і Національна академія наук  відзначили  100-ліття з дня заснування.

Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Української держави, багаторічну плідну працю та з нагоди 100-річчя від заснування Національної академії наук України Олексія Семеновича Онищенка нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Щиро й сердечно вітаємо Вас, шановний Олексію Семеновичу! Зичимо здоров’я, невтомності, нових цікавих відкриттів у науці! Нехай Ваш вогонь творчості й Ваш оптимізм запалюють Ваших колег і учнів, надихають на нові звершення і злети!