Зустріч у бібліотеці з профспілковим активом НАНУ

Поділитися: 
Дата події: 
12-10-2018

   11 жовтня 2018 року в головному корпусі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського  відбулося чергове 6-е засідання Президії ЦК профспілки Національної академії наук України, на якому були присутні голова академічної профспілки А. І. Широков, голови регіональних профспілкових організацій, члени Президії.

   Головуючий поінформував присутніх про те, що було зроблено між засіданнями Президії ЦК профспілки. Учасники зібрання обговорили найболючіше для колективів академічних установ питання щодо стану бюджетного фінансування НАН України у 2018–2019 роках. Ішла мова й про підготовку робочої зустрічі Президії ЦК профспілки і керівництва Президії НАН України для координації роботи з вирішення наявних проблем.

   Відбулась також змістовна розмова з в. о. генерального директора НБУВ, членом-кореспондентом НАН України Л. А. Дубровіною, яка підкреслила важливу роль діяльності профспілок у житті академічних колективів та вирішенні спільними зусиллями важливих для НАН України проблем і відповіла на запитання присутніх.

   У рік 100-літнього ювілею НБУВ керівники профспілки НАН України під час оглядової екскурсії бібліотекою мали можливість ознайомитись з її діяльністю як науково-дослідного, бібліотечного, інформаційно-аналітичного та культурного центру. Вони з цікавістю оглянули експонати, які зберігаються у Фонді президентів України, та раритетні карти й атласи у залі картографічних видань.

Фотоматеріали: