Дорогі співробітники Бібліотеки !

Поділитися: 

Дорогі співробітники Бібліотеки !

 

     Сьогодні ми святкуємо наше професійне свято – День бібліотек. Цей день є особливим у нашому житті – у цьому році нам виповнюється сто років. Бібліотека пройшла великий історичний шлях від своєї першої книжки в 1918 році до 15 мільйонів томів книжок, періодики, газет, рукописів, стародруків, нотних та картографічних видань, архівних джерел, а також формує сучасні види бібліотечного фонду – електронні ресурси. Від перших декількох штатних працівників  – до майже тисячного колективу!

     Ми стали провідним науково-дослідним, науково-інформаційним і культурно-просвітницьким центром України, що виконує функції головної національної, наукової, публічної бібліотеки і є визнаним лідером бібліотечної, архівної та інформаційної справи.

     У нашій Бібліотеці працюють представники різних професій, яких об’єднала її багатогранна діяльність. Тут зосереджений великий інтелектуальний, творчий та науково-технічний потенціал, який є золотим фондом української бібліотечної справи, науки, культури.

     І хоча сьогодні ми переживаємо не найкращі часи нашого життя, але всі ми усвідомлюємо нашу високу місію, маємо підтримувати професіоналізм, компетентність і відданість справі. Своєю  працею ми робимо світ духовно багатшим!

     Від щирого серця бажаємо всім вам міцного здоров’я, творчої наснаги, оптимізму, відчуття впевненості у своїй справі.

 

Дирекція та профком