30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Поділитися: 

Дорогі колеги і друзі !

 

     30 вересня ми святкуємо з Вами наше професійне свято –  Всеукраїнський  День бібліотек.

     Ми маємо честь і відповідальність працювати в головній книжковій скарбниці нашої держави  – Національній бібліотеці України імені засновника Національної Академії наук і нашої Бібліотеки, великого вченого і подвижника Володимира Івановича Вернадського. Наш колектив сьогодні складається не лише з професійних бібліотекарів, й з представників різних наук та професій, яких об’єднала Бібліотека в своїй багатогранній діяльності. Тепер це свято – наше спільне свято, спільна доля і спільне покликання!

     Попри усі негаразди нашого життя ви своєю самовідданою працею, яка була властива нашим працівникам в усі непрості періоди нашої історії,  з таким же подвижництвом і патріотизмом, з яким сто років тому започатковували Національну бібліотеку Української держави видатні вчені та бібліотечні діячі, підтверджуєте вірність принципам, які вони закладали в основу діяльності нашої Бібліотеки, їхнім мріям і сподіванням.

     Наша робота необхідна й особливо важлива: ми несемо світові скарби знань, створених людством, сприяємо збагаченню духовного світу людини, бережемо безцінні свідчення історії, розкриваємо нашою історичною спадщиною справжню суть подій, а отже – стоїмо на сторожі духу, національної ідеї та наукової істини. А вона, як відомо, не підвладна кон’юнктурі й не змінюється з плином часу. Ми забезпечуємо знаннями увесь сучасний світ науки, освіти і культури завдяки своїм електронним ресурсам, розвиваємо доступ до ресурсів в Інтернет–середовищі, стрімко йдемо вперед разом із сучасним інформаційним суспільством. Це велика робота, яка потребує уміння, таланту, відданості справі.

     Сердечно дякуємо Вам за стійкість, усвідомлення нашої високої місії, високий професіоналізм і компетентність!

     Щиро вітаючи всіх вас із нашим професійним святом – Всеукраїнським  Днем бібліотек, бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності й правоті своєї справи, а ми будемо прагнути відновлення високого статусу нашої бібліотеки та її гідності!

 

     З великою повагою та щирістю

Дирекція  та профком