Онлайн-презентація журналу «Мікс: історія, культура, суспільство»

Поділитися: 

26 липня 2018 р. о 12:00 у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського буде проведено онлайн-презентацію останнього номера часопису «Мікс: історія, культура, суспільство» (№4). Спікери зустрічі – кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, член редакційної колегії Тетяна Водотика та магістр історії, відповідальний секретар журналу Ігор Постольник.

Наукове електронне видання «Мікс: історія, культура, суспільство» було започатковано у 2016р. Завдяки плідній роботі редколегії урбаністичні студії набули актуалізації. Часопис виходять двічі на рік та за нагальної потреби додатково публікуються спеціальні випуски. Авторський колектив – представники різних держав: учені науково-дослідних інститутів НАН України, викладачі ВНЗ та фахівці з цієї галузі знання. Журнал історичного профілю є форумом міждисциплінарних дискусій на урбаністичну тематику.

Під час зустрічі безпосередні учасники видавничого процесу Тетяна Водотика та Ігор Постольник ознайомлять Вас зі змістом останнього номера журналу «Мікс: історія, культура, суспільство», поділяться з учасниками досягненнями й новими напрямами урбаністичних досліджень, презентують авторів та колектив видання тощо.

Публікації номеру висвітлюють розвиток міста від Середньовіччя до Новітнього часу щодо українських територій та територій інших країн. На відміну від усталеної політичної історії, тематика видання закцентована на розкритті міської буденності. Історія міста розглядається з політичного, економічного, соціологічного, культурного та інших аспектів людської життєдіяльності. У виданні представлені результати археологічних експедицій, антропологічних студій, історії повсякденності, соціологічних досліджень тощо. Також у часописі розміщені рецензія на монографію, огляд конференції та виставки урбаністичного змісту.

Запрошуємо до співрозмови істориків, соціологів, архітекторів, дослідників інших галузей пізнання та всіх зацікавлених!

Для участі у зустрічі зареєструйтесь на офіційній сторінці НБУВ у Facebook. Зокрема, на цій сторінці слідкуйте за змінами та дізнавайтеся подробиці. Захід безкоштовний

Довідки за телефоном: (044) 524–23–14

м.н.с. Сектор соціокультурної комунікації ІБ НБУВ О. Бублик

Опубліковано Прес-службою