Культурно-мистецький проект "Арт-візитівка Київа"

Поділитися: 
Дата події: 
16-05-2018

16 травня 2018 року о 16:00 у конференц-холі головного корпусу Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського розгорнуто експозицію образотворчого мистецтва,  що приурочено до Всеукраїнського фестивалю науки.

Комплексний рекламний іміджевий проект «Артвізитівка Київа» зібрав талановитих художників з усієї України з активною громадянською позицією, які своїми творчими роботами закликають до збереження культурної спадщини древнього міста.

Представлені на виставці 60 картин,  створили багатовимірний портрет міста Київа.  На пленері натхненно виписали цей портрет 37 мистців із різних регіонів України.

Наша столиця останнім часом потерпає від агресивної хаотичної забудови  історичної частини міста. Досить згадати скляні споруди (так звані «теплиці») на центральній площі  та висотні будови в історичній частині, які перевищують по висоті Київо-Печерську Лавру, а це не додає шарму і привабливості  древньому місту.

Рідне місто благає про допомогу і саме мистці , що є агентами культурних змін першими відчули цю біль і відреагували на гостру проблему.  Саме художники згадали, що культурою досягається те, чого не можуть зробити політики. В своїх картинах мовою образотворчого мистецтва вони передали духовну суть нашої української столиці і спонукають нас усіх до роздумів та закликають берегти іі.

Київ, який ми знаємо і любимо, може зникнути..

Пам’ятаймо його  таким..

Матеріал підготовлено Антоніною Шеремет,

сектор  соціокультурних комунікацій

Фото: К.Леванюк

Оупубліковано Прес-службою

Фотоматеріали: