Персональна виставка живопису заслуженого художника України Юрія Пацана

Поділитися: 
Дата події: 
20-03-2018

20 березня 2018 року у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського відбулася презентація виставки живопису заслуженого художника України, лауреата премії імені М.Островського, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, волонтера на підтримку АТО – Юрія Пацана.
Народився і виріс Юрій Іванович у селі Пархомівка, що у Володарському районі на Київщині.
Закінчив Ірпінський індустріальний технікум. 1986 року брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, має другу категорію ліквідатора.
Автор картин представлених на виставці – самоук, який своїми вчителями та натхненниками вважає Левченка, Орловського, Пимоненка, Сошенка, Шевченка, Шишкіна.
Він належить до тієї когорти митців, для яких творчість – це не лише спосіб самовираження, а й щоденна духовна робота, якою він живе з 1999 року. Після ДТП Юрій Іванович опинився в інвалідному візку.
Насолодитися творчістю талановитого художника можна буде до 1 квітня 2018 р.
В картинах художника, а їх на виставці 33, є душа, щирість почуттів і безмежна любов до рідного краю.
На відкриття виставки Юрія Пацана завітали: Майбоженко Володимир Володимирович, заступник голови Київської обласної ради, Подолянець Ігор Іванович, начальник управління культури національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Гончаренко Дмитро Володимирович, начальник відділу культури, національностей та релігій Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Київської області, Лящук Світлана Миколаївна, директор районного будинку культури с.Новосілки.
Душевну та радісну атмосферу створили народний аматорський ансамбль «Дивоцвіт» - РБК с.Новосілки, Іван Пилипець півфіналіст "Голосу країни 5".

Матеріал підготовлено  сектором соціокультурних комунікацій

Опубліковано Прес-службою

Фотоматеріали: