Ювілей Катерини Вілентіївни Лобузіної

Поділитися: 

Щиро вітаємо з ювілеєм Катерину Вілентіївну Лобузіну, доктора наук із соціальних комунікацій, керівника Інституту інформаційних технологій!

Є люди, які не просто працюють, а Живуть в роботі, для роботи. Саме такою людиною є  Катерина Вілентіївна Лобузіна – шанований, знаний науковець у галузі інформаційних технологій та соціальних комунікацій, доктор наук, яка пройшла шлях від бібліотекаря до керівника Інституту інформаційних технологій. Завдяки розробкам та науковим проектам, які ініціювала та впроваджує Катерина Вілентіївна, Бібліотека почала функціонувати як потужний науково-інформаційний центр. 

Секрет успіху Катерини Вілентіївни – у поєднанні гострого аналітичного розуму та  здатності творчо підходити до вирішення найскладніших завдань. Вона вражає своїми лідерськими якостями, талановитістю. Своїми знаннями  Катерина Вілентіївна щедро ділиться із молодими науковцями, спрямовує їх діяльність на успіх бібліотечної справи України. Вона користується повагою всього колективу Бібліотеки як мудрий керівник та скромна, справедлива людина.

Вельмишановна Катерино Вілентіївно, з нагоди Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги й терпіння. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемоги, робота приносить тільки задоволення й високі результати, а новий день дарує натхнення.  

Колектив НБУВ

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський, 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28