Інтернет-провайдер Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського припинив доступ до санкційних веб-ресурсів

Поділитися: 

Інтернет-провайдер UarNET, що надає послуги Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського, в рамках виконання Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» (Указ Президента України №133/2017) заблокував доступ до поштових серверів mail.ru, yandex.ru та всіх пов'язаних з ними ресурсів.

Поштовий сервер НБУВ більше не зможе відправляти кореспонденцію на зазначені ресурси, доступ до цих ресурсів відсутній у комп'ютерній мережі та читальних залах НБУВ.

Просимо не користуватись для обміну повідомленнями зазначеними ресурсами.

Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України №133/2017 обмежувальні санкції відповідно до рішення РНБО передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» та соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» та «Одноклассники». Крім того, санкції введені проти ТОВ «Яндекс» (Москва) і «Яндекс.Україна», російських компаній – розробників антивірусів «Лабораторія Касперського» і «Доктор Веб»

Прес-служба НБУВ