Привітання зі 100-річчям від дня створення Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України

Поділитися: 

19 травня 2017 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України в рамках XII Всеукраїнської конференції молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні» відбулися урочистості з нагоди 100-літнього ювілею від дня заснування бібліотеки. Від імені колективу Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського ювіляра привітав генеральний директор НБУВ, член-кореспондент НАН України Володимир Попик.

«Вітаючи Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку України зі 100-річним ювілеєм, ми теплими словами згадуємо усіх, хто своєю щоденною працею сприяв її розвитку та утвердженню як провідного бібліотечно-інформаційного і науково-дослідного центру нашої держави. Дбайливо зберігаючи кращі традиції, нинішній високопрофесійний колектив бібліотеки відкритий до новацій і пошуку нових форм входження бібліотеки в сучасне інформаційне середовище. Ми пишаємося співпрацею з фахівцями Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки України щодо розробки загальнодержавних бібліотечних проектів, спільної науково-дослідної діяльності, участі в Асоціації бібліотек України. 

Бажаємо Вам, шановні колеги, й надалі залишатися прикладом професіоналізму і компетентності! Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, плідної праці, нових амбітних планів, реалізуючи які Національна наукова сільськогосподарська бібліотека України напише багато нових сторінок своєї історії», – зазначив Володимир Попик у вітальному слові на адресу колективу бібліотеки-ювіляра.

В урочистостях також взяли участь директор Інституту бібліотекознавства НБУВ канд. іст. наук Ольга Василенко, директор Інституту рукопису НБУВ член-кореспондент НАН України Любов Дубровіна та інші співробітники НБУВ.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: