«Однині самі будемо творити своє життя...» . Виставка газетних публікацій до 100-річчя Української революції 1917–1921 рр.)

Поділитися: 

У 2017 році відзначається 100 років від початку революції в Російській імперії та 100-річчя української національно-визвольної революції 1917–1921 рр.  З цієї нагоди у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського підготовлено  виставку газетних публікацій із колекції відділу формування та використання газетних фондів - «Однині самі будемо творити своє життя...».

Добірка вміщує публікації, які в детальній хронолії відтворюють події  від початку і до кінця 1917 року, та були опубліковані у таких виданнях: «Армейский вестник» (видання при Штабі Головнокомандуючого арміями Південно-Західного фронту), «Гайдамаки» (Трентон), «Вільна Україна» (Умань), «Звенигородська зоря», «Воля» (Київ), «Український голос» (Рига), «Громадянин» (Житомир), «Козацька думка» (Вістник Української Військової Ради  Південно-Західного фронту), «Українець на Зеленому Клині» та «Буковина».

Також на виставці представлено публікації всіх універсалів Центральної Ради.

Виставка буде корисною всім, хто цікавиться історією Української держави та подіями Української революції 1917–1921 рр.

Ознайомитися з експонатами виставки можна у читальній залі відділу газетних фондів (вул. Володимирська, 62), або переглянути її електронну версію на порталі НБУВ за посиланням: http://www.nbuv.gov.ua/node/3410

Прес-служба НБУВ 

Фотоматеріали: