Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційний простір бібліотеки» (18-19 травня 2017 р. м. Львів)

Поділитися: 
Дата події: 
Четвер, Травень 18, 2017 до П'ятниця, Травень 19, 2017

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційний простір бібліотеки», що відбудеться 18-19 травня 2017 року.

Теми конференції:

Інформаційні ресурси: бази даних,  у т.ч. електронні наукові ресурси, каталоги, цифрові бібліотеки, електронні виставки, інформаційно-аналітичні ресурси;

Технології і WEB-сервіси: пошукові системи,  вiртуальні послуги online, мобільні версії сайтів, соціальні мережі  і сервіси, Вікіпедія;

Формування інформаційної культури та компетенції користувачів: медіа-освіта, проект сприяння Академічної доброчесності в Україні (SAIUP), консультаційно-інформаційна робота і наукова комунікація, популяризація культури читання; 

Образ і функціональність бібліотеки у локальному і регіональному середовищі: інформаційно-аналітичний моніторинг, популяризація науково потенціалу ВНЗ, PR.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська.

До участі у конференції запрошують працівників бібліотек, науковців, аспірантів, магістрантів (рецензія наукового керівника обов’язкова).

Організатори планують друк матеріалів конференції у вигляді рецензованого збірника наукових статей. До збірника матеріалів конференції прийматимуть доповіді зареєстрованих учасників конференції.

Усі презентації доповідей будуть розміщені на сайті бібліотеки в електронному архіві http://ena.lp.edu.ua:8080/

Передбачуваний час доповіді 15-20 хв.

Участь в конференції:

Підставою активної участі в конференції є реєстрація: надіслана заявка учасника з назвою і розширеною анотацією доповіді (обсягом 300-500 слів).

Участь у конференції не передбачає реєстраційного внеску. Проїзд і проживання за рахунок учасників. Організатори сприяють бронюванню місць проживання.

Важливі дати:

Реєстрація триватиме  – до 1 травня 2017 р.

Надсилання заявок  і  анотацій доповідей –  до  20 лютого 2017 р.

Повний текст у електронній формі  – до 1 травня 2017 р.

Надсилання презентацій  доповідей –  до 12 травня 2017 р.

Місце проведення:

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Професорська,1)

Деталі -  в інформаційному листі.

Прес-служба НБУВ