Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського ініціює проект підтримки юних науковців

Поділитися: 

Група працівників Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського завершила навчання за програмою Києво-Могилянської бізнес-школи та Української бібліотечної асоціації –  «Стратегії розвитку для бібліотекарів», розробила й успішно захистила проект «Юні науковці –  агенти позитивних змін в Україні».

Для участі у програмі на основі конкурсного відбору мотиваційних ессе була сформована команда НБУВ у складі – Ольги Зубенко, Анни Венідиктової (Інститут бібліотекознавства), Володимира Удовика та Вероніки Волковинської  (Фонд Президентів України).

Упродовж двох місяців учасники програми прослухали три інтенсивні триденні аудиторні модулі  й опанували безліч нових для себе курсів, як от: стратегічна ідея і стратегічне лідерство, стратегічне та концептуальне мислення, а також вивчали бізнес-процеси, стратегії фандрейзингу, корпоративну культуру  і т. ін.

У кінцевому підсумку кожна із команд-учасників на основі набутих нових знань розробила і презентувала до захисту стратегічний проект для своєї бібліотеки.

Наша команда для  своєї проектної роботи обрала ідею підтримки юних науковців, – визначивши за мету проекту «Юні науковці –  агенти позитивних змін в Україні» створення в НБУВ Клубу для творчої молоді – школярів-членів Малої академії наук.

Ідея створення проекту базується на тому, що одним із пріоритетних завдань НБУВ є сприяння розвитку науки в Україні. А оскільки наука передбачає передання набутих знань та пошук генераторів нових теорій, – виникає потреба в спеціальних програмах залучення талановитої молоді до наукової діяльності. Подібні програми мають діяти на основі партнерської взаємодії всіх зацікавлених інституцій – освітніх закладів, наукових установ, провідних вчених з головним науково-інформаційним центром держави – Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського.

Проект команди НБУВ був схвалений комісією Києво-Могилянської бізнес-школи та знайшов підтримку у колег з інших бібліотек, які виявили зацікавленість і бажання співпрацювати в рамках вище зазначеного проекту.

Щиро вітаємо наших колег з успішним захистом цього надзвичайно цікавого й перспективного проекту і сподіваємося, що його ідеї знайдуть активну підтримку в адміністрації та персоналу Бібліотеки і будуть реалізовані вже найближчим часом.

Принагідно запрошуємо всіх зацікавлених – волонтерів, учителів та науковців до партнерської взаємодії задля майбутнього вітчизняної науки!

Прес-служба НБУВ

 

 

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський 3,
к. 333 - 335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-2314
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-1992
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-3592
9.15 - 17.30 (понеділок – субота)
Читальний зал
9.15 - 18.00 (понеділок – неділя)