Візит ректора КУП НАНУ до Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського Повідомлення прес-центру Київського університету права

Назва ЗМІ: 
Київський університет права НАН України
Дата публікації: 
07 квітня 2016

Повідомлення прес-центру Київського університету права НАН України про візит ректора КУП НАНУ до Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського з делегацією з Угорщини на чолі з ректором  Мішкольського університету Андрашом Тормою, який перебував в  Україні на запрошення ректора КУП НАНУ.

Нещодавно за сприяння Радника Президента Національної академії наук України,  Почесного директора  Національної бібліотеки  України ім. В. І. Вернадського Олексія  Онищенка,  відбувся візит ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького до вищезгаданої установи.

На зустрічі також була присутня  делегація з Угорщини на чолі з ректором  Мішкольського університету Андрашом Тормою, який на даний час перебуває в  Україні на запрошення ректора КУП НАНУ.

Найбільше захоплення у делегації викликав відділ стародруків та рідкісних видань – один із найстаріших відділів Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, проголошений відразу після заснування бібліотеки в 1918 р. Це спеціалізований відділ, у якому зберігаються та досліджуються стародруки (видання від середини XV до початку ХІХ ст.), рідкісні та цінні видання ХІХ – початку ХХІ ст., листівки (переважно першої половини ХХ ст.), а також книгознавча, історико-культурологічна, довідкова література. Унікальну атмосферу дотику до старовини створюють антикварні меблі та книжкові шафи XVIII ст. з варшавського королівського палацу останнього польського короля Станіслава Августа Понятовського.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)

Контактна інформація