Інформує обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Поділитися: 

Обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського : бібліографічний покажчик / НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського ; уклад.: Л. А. Пестрецова, І. О. Шульга, Т. В. Коваль, В. С. Кабкова, М. Ю. Кузнєцова ; наук. ред. О. П. Бодак ; бібліогр. ред. І. П. Антоненко. – Київ : НБУВ, 2014. – Вип. 1. – 102 с.

Відділ комплексного формування бібліотечних фондів Центру формування бібліотечно-інформаційних ресурсів спільно з відділом обмінно-резервних фондів НБУВ з метою залучення широкого кола партнерів для взаємовигідного обміну документами продовжує випуск науково-інформаційного бібліографічного покажчика «Обмінний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського».

Покажчик є науково-інформаційним виданням і складається з шести  розділів. У першому розділі подається інформація про видання НБУВ за період 2000–2013 рр.; другий розділ презентує нові надходження до обмінного фонду, одержані за державною цільовою програмою «Українська книга», проектом «Наукова книга», а також видання, передані установами, авторами, дарувальниками для подальшого розповсюдження серед бібліотек з науковою та культурно-просвітницькою метою; третій – видання з обмінного фонду за 2009–2013 рр., що надійшли за вищезгаданими джерелами. У четвертому розділі представлено ретроспективний обмінний фонд за 1950–2008 рр., що зберігається у відділі обмінно-резервних фондів НБУВ. У п’ятому розділі подано видання, які розшукує НБУВ для поповнення своїх фондів. У даному випуску покажчика оновлено додатковий шостий розділ, який присвячено ювілейній даті – 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, яку Україна відзначає у березні 2014 р. Розділ містить видання творів Т. Г. Шевченка та праці, присвячені дослідженню його життя та творчості.

У кожному розділі видання представлені за галузями знань. Багатотомні видання, які складаються з томів, частин, випусків тощо, подаються у зведеному бібліографічному описі, під одним номером.

З електронною версією покажчика можна ознайомитися та зробити замовлення на сайті НБУВ www.nbuv.gov.ua (розділ «Про бібліотеку», рубрика «Співробітництво»).

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3
керівник відділу:
(044) 524-49-93,
3-26 (внутрішній);
обов’язковий примірник видань України, вітчизняний документообмін, облік:
(044) 524-81-40,
2-26 (внутрішній);
дари, міжнародний документообмін:
(044) 524-45-97,
3-74 (внутрішній);
централізоване комплектування фондів бібліотек НДУ НАН України, митне оформлення документів:
(044) 524-81-39,
2-71 (внутрішній).