Книжкова виставка «Політико-правові засади забезпечення національної безпеки України» до Дня Конституції України

Поділитися: 
Політико-правові засади забезпечення національної безпеки України

Відділ комплексних наукових та науково-інформаційних проектів Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського запрошує відвідати книжкову виставку, присвячену Дню Конституції України «Політико-правові засади забезпечення національної безпеки України».

На виставці широко представлені законодавчі документи у сфері національної безпеки України, наукові, навчальні, довідкові та методичні видання, що розкривають основні реальні та потенційні загрози національній безпеці України у сферах: зовнішньої політики, державної безпеки, воєнній, безпеки державного кордону України, внутрішньополітичній, економічній, соціальній, гуманітарній, науково-технологічній, екологічній та інформаційній.

Основу експозиції складають наукові праці та аналітичні матеріали з основного фонду НБУВ, які репрезентують дослідження та інформаційно-аналітичну діяльність Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБО України (2001-2010), Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Національної академії державного управління при Президентові України, Національної академії внутрішніх справ та інших галузевих установ і закладів.

Зацікавлять відвідувачів представлені на виставці монографії (серед авторів яких, зокрема, В.П.Горбулін, О.П.Дзьобань, А.Б.Качинський, Н.Р.Нижник, В.Г.Пилипчук, В.В.Похилюк, Г.П.Ситник та ін.), численні праці одного із засновників наукових шкіл з безпеки та інформаційної політики Володимира Ліпкана, матеріали наукових конференцій, симпозіумів і круглих столів, а також автореферати безпекових дисертаційних досліджень.

Виставка експонується у виставковому холі на другому поверсі Бібліотеки (просп. 40-річчя Жовтня, 3, ст. метро «Деміївська») щоденно - згідно з режимом роботи НБУВ.

Усі зацікавлені можуть відвідати виставку до 1 вересня цього року.