Дарунки Київської дитячої Академії мистецтв

23 січня 2012 року співробітники Відділу образотворчих мистецтв Національної біблотеки України ім. В. І. Вернадського відвідали Київську дитячу Академію мистецтв – поліфункціональний вищий професійний мистецький заклад нового типу, який здійснює підготовку фахівців у галузі мистецтва різних напрямів: музичного, театрального, образотворчого, декоративно-прикладного та хореографії.

Директором виставкового центру Київської дитячої Академії мистецтв, мистецтвознавцем Іриною Володимирівною Саєнко було проведено екскурсію по експозиції своєрідної арт-галереї Академії, на якій представлені кращі роботи учнів, а також твори відомих українських митців – Геннадія Польового, Галини Гаркавенко, Наталі Ніколайчук, Андрія Чебикіна, Володимира Голованова, Миколи Соколова, Віктора Михайличенка та ін.

Декан факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв Наталя Іванівна Ніколайчук перередала в дарунок для Національної бібліотеки два каталоги виставок власних графічних та живописних робіт, а також ряд видань, що презентують художні роботи юних студентів Академії: каталоги виставок «Сад мистецтв» та «Барви сонця», які проходили у київській галереї мистецтв «Лавра»; каталог мистецьких творів за темою «Мій Гоголь»; альбом малюнків дітей 5–16 років на тему природи Світового океану; календар на 2012 рік, ілюстрований малюнками учнів Академії, створений у партнерстві з «Надра-банком» та Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячий світ».

Засновник і перший ректор цього навчального закладу – академік Михайло Іванович Чембержі – відомий український композитор, педагог, вчений, громадський діяч розповів про інновації в організації учбового та виховного процесу в Академії, а також про талановитих дітей, які здобувать тут професійну мистецьку освіту високого рівня. Михайло Іванович подарував для бібліотеки свою нову монографію «Ранкові роздуми про вічне», у якій він торкається актуальних тем мистецтва і педагогіки, творчості і навчання, виховання молодого покоління на ниві високої духовності і культури, а також на прикладі роботи Київської дитячої академії мистецтв піднімає питання вирішення сучасних проблем організації навчального і виховного процесу.

Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського щиро дякує Київській дитячій академії мистецтв у особі ректора Михайла Івановича Чембержі, декана факультету образотворчого мистецтва Наталі Іванівни Ніколайчук, директора виставкового центру Ірини Володимирівни Саєнко за отримані цінні видання.

Гутник Л. М.,
молодший науковий співробітник
Відділу образотворчих мистецтв НБУВ

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 302.
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)