9 жовтня свій ювілейний день народження відзначає Тетяна Петрівна Павлуша

Поділитися: 
Дата події: 
Четвер, Жовтень 9, 2014

9 жовтня свій ювілейний день народження відзначає відомий український бібліотекознавець, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського  — Тетяна Петрівна Павлуша.

 

У цей чудовий день, вельмишановна Тетяно Петрівно, від імені колективу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та від мене особисто прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого славного ювілею!

Ви нерозривно поєднали свою долю з рідною Бібліотекою, пройшовши славний шлях від старшого методиста, завідувача сектору масової роботи до заступника генерального директора з наукової роботи.

Ваша самовіддана праця, патріотизм та подвижництво на всіх щаблях трудового та наукового шляху заслужили глибоку шану всього нашого колективу та бібліотечної громадськості України.

Вітаючи з нагоди Вашого ювілею, бажаємо Вам, Тетяно Петрівно, зберегти на багато років благородну високість устремлінь, гуманність вчинків та невтомну енергію до великих звершень. Зичимо міцного здоров'я, щасливого довголіття та всіх благ!

Нехай яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога, вченого, організатора та керівника, засіяні Вами на ниві української бібліотечної освіти та науки, зростають щедрим врожаєм здоров'я, добра і любові!

З глибокою повагою,
за дорученням колективу
Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

 

Генеральний директор,
доктор історичних наук                                            
Володимир Попик